| Wyświetleń:3826

Nowy rok szkolny – nowe spotkania Akademii REHAU

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Nowy rok szkolny – nowe spotkania Akademii REHAU

fot. REHAU | Nowy rok szkolny – nowe spotkania Akademii REHAU

Dorośli zwykle nie tęsknią za powrotem do szkoły. Nic dziwnego – większość przydatnej wiedzy zdobywamy już poza ławką i klasą, w mniej formalnych warunkach, ucząc się głównie tego, czego potrzebujemy do rozwiązania problemów i sprostania różnym wyzwaniom. Zwykle też uczymy się w małych dawkach, zamiast spędzać całe dnie na szkoleniach. 


Jeśli więc i wy nie tęsknicie za szkołą, ale za to nadal chcecie zawodowo się rozwijać, zdobywać  przydatne kompetencje i przydaje wam się aktualizowanie wiedzy, zajrzyjcie do nowego programu Akademii REHAU – cyklu spotkań online, dedykowanego partnerom firmy. 

Jak podkreśla Edyta Paul, trener Akademii REHAU, w ramach Akademii możesz skorzystać z serii krótkich form rozwojowych: webinarów, mini warsztatów, skupiających się na rozwiązywaniu problemów najczęściej pojawiających się w pracy osób zarządzających firmami, w działach sprzedaży i marketingu. Wiedza i propozycje rozwiązań, podawane w łatwo przyswajalnej formie, pozwalają wdrażać pomysły w życie zaraz po spotkaniu. 

Już za kilka dni rusza kolejna, jesienna edycja Akademii REHAU. Zajrzyj na www.rehau.pl/akademia i sprawdź, co przygotowali dla Ciebie organizatorzy.

Akademia REHAU to unikalny serwis szkoleniowy w Polsce, dostępny bezpłatnie dla Partnerów REHAU. Akademia korzysta z bogatych doświadczeń REHAU, tworząc na ich podstawie interesującą ofertę szkoleń sprzedażowych oraz technicznych, pomagających ich Partnerom w osiągnięciu pozycji lidera na rynku. 

Niezależnie od tego, czy chodzi o nasze produkty, profesjonalny marketing, skuteczną sprzedaż, czy prowadzenie firmy – z Akademią REHAU jesteście zawsze na bieżąco!


#akademiarehau, #systemypvc, #oknapvc, #baranowo

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY
» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży