| Wyświetleń:3717

Nowa kolekcja tkanin do plis Sun Fira od Vertex S.A.

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Nowa kolekcja tkanin do plis Sun Fira od Vertex S.A.

fot. Vertex | Nowa kolekcja tkanin do plis Sun Fira od Vertex S.A.

Delikatny i piękny design plis okiennych sprawia, że stanowią oryginalny dodatek do aranżacji każdego wnętrza w dowolnym stylu. Świetnie sprawdzą się we wnętrzach nowoczesnych, jak i klasycznych.


Bogata kolekcja tkanin do plisy okiennych


W kolekcji Vertex S.A. rolety plisowane są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej – ponad 300 kolorów. Tkaniny pochodzą od najlepszych producentów europejskich. Są one odporne na zabrudzenia. Jednocześnie plisy łatwo utrzymać w czystości – można je w całości czyścić na mokro. Prosto i bez kłopotu.

Kolekcja Sun Fira


Kolekcja tkanin do plis Sun Fira to pełne elegancji, delikatne wzory, które sprawią, że wnętrze nabierze blasku. W kolekcji jest 5 wzorów tkanin. Plisy z kolekcji Sun Fira będą doskonale prezentować się w różnych aranżacjach – zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych.

Komfortowe i funkcjonalne plisy okienne


Vertex proponuje rolety plisowane sterowane uchwytem lub obsługiwane za pomocą sznurka. Plisy w bardzo łatwy sposób jest zamontować. Profile mogą być również w kolorze drewnopodobnym lub dowolnym z palety RAL, dzięki czemu można je dopasować idealnie do koloru ramy okna. W przypadku plis do okien dachowych producent proponuje specjalną przedłużkę do obsługi plis na uchwyt.

Masz pytania? Skontaktuj się już dziś z Vertex. Specjaliści z Działu Wdrożeń, Montażu oraz Działu Handlu z przyjemnością udzielą wszelkich informacji.

#VERTEX, #oslonysloneczne, #plisy

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Vertex S.A.

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. E. Orzeszkowej 26
tel.: 32 214 53 30
Fax: 32 214 53 31
e-mail: marketing@vertex.pl
https://vertex.pl/

» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży