| Wyświetleń:4250

Co nowego w Archicad 25?

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Co nowego w Archicad 25?

fot. | Co nowego w Archicad 25?

Graphisoft, wiodący twórca oprogramowania do modelowania informacji o budynku (BIM) dla architektury, 7 lipca 2021 r. ogłosił wydanie Archicad 25, najnowszej wersji wielokrotnie nagradzanego oprogramowania BIM. Zaraz po światowej premierze odbyła się polska Prapermiera Archicad 25, którą poprowadził partner i dostawca oprogramowania Archicad w Polsce – Multibim.


Wydarzenie uświetnił swą obecnością Ferenc Matyas, Dyrektor globalnego programu partnerskiego Graphisoft, a także László Tőke Manager ds. sprzedaży międzynarodowej Graphisoft. Obaj goście nawiązywali w swoich wypowiedziach do rozwoju architektury i budownictwa w Polsce, a także pokreślili wagę współpracy z Multibim, jako kluczowym partnerem na terenie Polski.

Jeśli chodzi o moje doświadczenia pracy z Multibim to cieszę się, że zostaliście oficjalnym partnerem Graphisoftu w Polsce. To dla nas ważne, aby mieć w Polsce partnera, który wnosi wartość dodaną na rynek, dostarczającego klientom wysokiej jakości usługi, know-how, doświadczenie i dobre praktyki. To również korzystne dla naszych klientów – naszym wspólnym interesem jest rozwijanie klientów i pomaganie im w lepszej, szybszej i efektywniejszej pracy. Jestem przekonany, że Multibim jest doskonałym partnerem dla Graphisoftu, spełniając wszystkie nasze intencje –  powiedział Ferenc Matyas w rozmowie z Jerzym Rusinem z Multibim.


Podczas prapremiery Archicad 25 z Multibim nie zabrakło również informacji technicznych nt. nowości, jakie zostały wprowadzone do oprogramowania. Zespól Multibim przygotował również specjalne promocje dla uczestników i klientów. Zapowiedział m.in. przedsprzedaż autorskiego rozwiązania Multibim SUN – analizy nasłonecznienia oraz specjalną ofertę na aktualizację oprogramowania Archicad. 

#Graphisoft, #Archicad, #Archicad25, #BIM, #projektowanie

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży