| Wyświetleń:3824

German Brand Award dla REHAU

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Wirtualny spacer po ekspozycji REHAU

fot. REHAU | Wirtualny spacer po ekspozycji REHAU

Intensywna praca nad strategią marki doceniona – REHAU Window Solutions zdobywa German Brand Award 2021 za „Wirtualny spacer – Digital Highlight Tour”. 


REHAU Window Solutions jest jednym z laureatów German Brand Award 2021, jak ogłosiło niedawno w Berlinie jury tego renomowanego konkursu. Dywizja okienna REHAU otrzymuje nagrodę za „Witrualny spacer po ekspozycji REHAU” w kategorii „Brand Events, Fairs & Exhibitions”.

„Wirtualne doświadczenie targowe – Targi. Nowa myśl. Nowa realizacja” – tak brzmiał tytuł zgłoszenia, w którym REHAU Window Solutions (dywizja okienna) ubiegała się o jedną z prestiżowych nagród w konkursie German Brand Award (GBA) 2021. 10 czerwca, podczas ceremonii wręczenia nagród w Berlinie, jury ogłosiło, że producent profili okiennych REHAU należy do grona laureatów.

REHAU został zwycięzcą GBA 2021 w kategorii „Brand Events, Fairs & Exhibitions” konkursu „Excellence in Brand Strategy and Creation – Brand Communication”. Wyrazy uznania jury zdobył wirtualny spacer po ekspozycji targowej jako modułowe narzędzie marketingu doznań. 

Jak podkreśla Dyrektor marketingu Peter Kotzur: Ta nagroda jest doskonałym potwierdzeniem pracy całego zespołu i utwierdza nas w przekonaniu, że istotnym czynnikiem sukcesu w branży jest cyfryzacja – również w odniesieniu do zorientowanego na przyszłość, udanego dialogu z klientami.


Strategia dywizji okiennej REHAU, aby na nowo zdefiniować spotkanie z rozwiązaniami REHAU w ramach premiery wirtualnego spaceru po ekspozycji REHAU w maju 2020 roku, zakończyła się sukcesem. 

Highlight Tour tworzy przestrzeń dla nowego rodzaju dialogu pomiędzy sprzedażą a klientami. W ten sposób powstają prawdziwe doświadczenia z marką w Nowej Normalności – niezależne od czasu i miejsca. Marka i klient rozwijają się wzajemnie. Celem jest długotrwała, udana współpraca oparta na osobistej interakcji – kontynuuje Peter Kotzur. 


Ta strategia REHAU nie tylko przekonała jury konkursu GBA, lecz także sprawiła, że wirtualny spacer się wymiernym sukcesem REHAU. Ilustrują to m.in. poniższe liczby:

» ponad 1000 wirtualnych spacerów po ekspozycji z nowymi i obecnymi klientami w ciągu 5 miesięcy od rozpoczęcia działalności
» spacer dostępny jest w 30 językach
» zaprezentowanych jest ponad 40 międzynarodowych produktów i usług.

W kategorii „Doskonałość w strategii i kreacji marki” jurorzy German Brand Award nagradzają najsilniejsze kampanie, koncepcje i strategie z poszczególnych dziedzin. Jury składa się z niezależnych, interdyscyplinarnych ekspertów z firm, świata nauki, konsultingu, usług i agencji. Zgłoszenia są oceniane na podstawie kryteriów niezależności, wyrazistości marki, odróżnienia od konkurencji i znaczenia dla grupy docelowej. Przy 1134 zgłoszeniach z 17 krajów, German Brand Award osiągnęła w 2021 roku wielki, także międzynarodowy wydźwięk.

Jak wziąć udział w wirtualnym spacerze po ekspozycji REHAU?


To bardzo proste. Wejdź na stronę www.rehau.pl/okna2020 i zapoznaj się z nowościami samodzielnie lub umów się na wirtualne zwiedzanie z przedstawicielem REHAU.

Dział rozwiązań okiennych firmy REHAU stale pracuje nad tym, by projektować okna, które są tak nowoczesne, jak życie jej klientów. Dzięki unikalnemu podejściu do recyklingu w programie EcoPuls, REHAU reprezentuje koncepcję zrównoważonego rozwoju w branży. REHAU Window Solutions jest przodującym ekspertem w dziedzinie całościowych rozwiązań systemowych w całym łańcuchu wartości.

Grupa REHAU to specjalista w dziedzinie polimerów o rocznym obrocie wynoszącym około 3,5 mld euro. Niezależna i stabilna firma rodzinna zatrudnia około 20 000 pracowników w ponad 170 lokalizacjach na całym świecie. W Europie dla REHAU pracuje około 12 000 pracowników. REHAU produkuje rozwiązania dla branży budowlanej, motoryzacyjnej i przemysłowej. Od ponad 70 lat pracuje nad tym, aby produkty z tworzyw sztucznych były jeszcze lżejsze, wygodniejsze, bezpieczniejsze i bardziej wydajne, zaopatrując odbiorców na całym świecie w innowacyjne rozwiązania systemowe.

#systemy_PVC, #profile_PVC, #okna_PVC, #drzwo_PVC, #EcoPuls, #RehauWindowSolutions, #GermanBrandAward, #Przeźmierowo

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY