| Wyświetleń:3584

DumnyDekarz – akcja, do której warto dołączyć.

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Dwa lata temu, kiedy rozpoczynano pierwszą edycję akcji #DumnyDekarz, głównym celem było zwrócenie uwagi społecznej na problemy, z jakimi boryka się branża dekarska w obecnych czasach. Odzew środowiska oraz jego zaangażowanie przełożyły się na dużą popularność inicjatywy. Dziś, obserwując stale rosnące zainteresowanie, organizatorzy z dumą przyglądają się tym, którzy czynnie wspierają akcję #DumnyDekarz i zachęcają do tego innych.


Od pomysłu do realizacji


Niezmiennie od samego początku akcji pod mecenatem Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy oraz patronów akcji #DumnyDekarz, organizatorzy wspierają najzdolniejszych uczniów klas dekarskich, ułatwiając im samodzielny start w zawodzie. Każda edycja wiązała się z inną aktywnością środowiska dekarzy, ale każdą łączył ten sam cel: popularyzacja zawodu dekarza i realne wsparcie dla młodych ludzi, którzy zdecydowali się na wybór tej profesji. 

Dziś, będąc już na półmetku trzeciej edycji akcji #DumnyDekarz i wypatrując kolejnych, organizatorzy z radością spoglądają na dotychczasowe wyniki:  

» Darmową broszurę Dekarze 2/2020 pobrano już 279 razy
» Od początku akcji (w trzech edycjach) odnotowano 579 pobrań
» Ponad 4080 osób lubi akcję na Facebook’u
» Dotychczas rozdano aż 21000 broszur w wersji papierowej

Jak wesprzeć młodych dekarzy? 


Dla tych z Państwa, którzy jeszcze nie dołączyli, a chcieliby to zrobić teraz, przypominamy, że aby wesprzeć akcję #DumnyDekarz, wystarczy wejść na stronę www.dumnydekarz.pl, pobrać bezpłatną broszurę Dekarze 2/2020. Każde unikalne pobranie to 10 zł wpłacone przez inicjatora akcji – markę okien dachowych Dakea, na rzecz działalności PSD. Zebrane środki zostaną przekazane na zakup profesjonalnych narzędzi dla najwybitniejszych absolwentów klas dekarskich.

Nie zwlekaj, już dziś pobierz broszurę Dekarze 2/2020 i pomóż młodym dekarzom rozwijać się w zawodzie. 

#DumnyDekarz, #Dakea, #okna_dachowe, #dekarstwo

Zainteresowany? Poproś o ofertę!