| Wyświetleń:3904

1,5 milionowa markiza opuściła hale fabryczne markiluxa

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Firma markilux wykonała swoją 1,5-milionową markizę.

fot. markilux | Firma markilux wykonała swoją 1,5-milionową markizę.

W roku 1972 markilux sprzedaje swoje pierwsze 500 gotowych markiz. Niedawno firma wypuściła swoją 1,5-milionową markizę. Ta szczególna liczba reprezentuje silną transformację marki i jej produktów na przestrzeni prawie pięciu dekad.


Markiza markilux o symbolicznym charakterze wyruszyła niedawno w podróż do Hamburga. To 1,5-milionowy egzemplarz, który opuścił fabrykę firmy. 

Jest nim model MX-3, który w szczególny sposób ucieleśnia nasz nowoczesny design marki – podkreśla Christiane Berning, kierownik działu marketingu i rozwoju biznesu.


Zaczęło się od markiz gotowych


To wspaniałe uczucie móc wysłać w drogę produkt z tak dużym doświadczeniem, zwłaszcza gdy spojrzy się wstecz i zobaczy, jak marka rozwijała się przez te wszystkie lata. W końcu to średniej wielkości przedsiębiorstwo jest częścią grupy firm, która ma swoje korzenie w przemyśle tekstylnym od lat 20. W celu zapewnienia markizom większego zaawansowania technicznego i piękniejszego wyglądu, w 1972 r. wprowadzono na rynek pierwszą gotową markizę – mówi Christiane Berning.


Zgodnie z informacją od Christiane Berning, w pierwszym roku wyprodukowano 500 sztuk. W ciągu zaledwie czterech lat produkcja wzrosła ponad dziesięciokrotnie.

Montaż w Hamburgu kamieniem milowym


Obecnie półtoramilionowy produkt dotarł do Hamburga do nowych właścicieli. To ważny kamień milowy dla firmy. Firma Markisen-Droste zrealizowała zamówienie i zamontowała ochronę przeciwsłoneczną – małą hamburską kamienicę rodziny Häßler wyposażono na dwóch piętrach w markizy MX-3. Rodzina jest zachwycona. Według Berninga markilux partycypowała w kosztach montażu jako bonus dla klienta. Również ekipa montażowa otrzymała niewielką premię w podziękowaniu za staranny i szybki montaż, a także za wieloletnią dobrą współpracę.

Obecność w około 40 krajach  


To była długa droga do tego wydarzenia. Obecnie firma sprzedaje 49 różnych modeli w około 40 krajach, oferując wysokiej jakości serwis poprzez dobrze rozwiniętą sieć wyspecjalizowanych partnerów. 

Markiza jubileuszowa pokazuje, co można stworzyć z pomysłu. Z ciekawością i pasją przekształciliśmy ten niegdyś prosty produkt, jaką jest markiza, w atrakcyjny element designu, dodający blasku każdemu domowi. I tak będzie również w przyszłości – mówi z przekonaniem Christiane Berning.  


#markizy, #osłony_słoneczne, #tkaniny_markizowe, #Emsdetten

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY
Od kwietnia upiększa ona kamienicę w Hamburgu.lnych wzorów przedstawia motywy graficzne i artystyczne

fot. markilux

Od kwietnia upiększa ona kamienicę w Hamburgu.lnych wzorów przedstawia motywy graficzne i artystyczne

Monterzy z firmy Markisen-Droste zamontowali ochronę przeciwsłoneczną i otrzymali za to niewielką premię.

fot. markilux

Monterzy z firmy Markisen-Droste zamontowali ochronę przeciwsłoneczną i otrzymali za to niewielką premię.

Firma markilux partycypowała w kosztach montażu jako bonus dla kupującego.

fot. markilux

Firma markilux partycypowała w kosztach montażu jako bonus dla kupującego.

» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży