| Wyświetleń:3655

Projektanci wnętrz z HGTV w konkursie firmy PAGEN

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Projektanci wnętrz z HGTV w konkursie firmy PAGEN

fot. PAGEN

Projektanci wnętrz z HGTV w konkursie firmy PAGEN


Projektanci wnętrz z HGTV w konkursie firmy PAGEN

fot. PAGEN

Projektanci wnętrz z HGTV w konkursie firmy PAGEN

Projektanci wnętrz z HGTV w konkursie firmy PAGEN

fot. PAGEN

Projektanci wnętrz z HGTV w konkursie firmy PAGEN

Projektanci wnętrz z HGTV w konkursie firmy PAGEN

fot. PAGEN

Projektanci wnętrz z HGTV w konkursie firmy PAGEN

W którym miejscu ustawić sofę? Jaki kolor powinny mieć poduszki? Jak optymalnie wydzielić strefę dzienną? Czy wiesz, że te oraz inne pytania dotyczące aranżacji wnętrz domu zadaje sobie wiele osób, zanim w ogóle rozpocznie jego budowę? 


Biorąc udział w konkursie firmy PAGEN „Okna w Parze z Projektem Wnętrz” już na etapie wyboru stolarki otworowej dajesz sobie szansę na rozwianie wielu wątpliwości. Pomogą w tym Mirella Firchał-Kępczyńska i Marcin Kępczyński – projektanci znani z programu „Para w Remont” emitowanego na antenie HGTV TVN Grupa Discovery, których producent okien, drzwi, rolet i bram garażowych zaangażował do udziału w interesującym projekcie. 

Firma PAGEN nie przestaje zaskakiwać – właśnie ogłosiła konkurs dla swoich Klientów, w ramach którego przy zakupie okien lub innych produktów firmy mogą oni wygrać projekty aranżacji wnętrz wymarzonego domu o wartości 5, 10, a nawet 15 tys. zł. Projekty zostaną wykonane przez Mirellę i Marcina Kępczyńskich. Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie „Okna w Parze z Projektem Wnętrz”?


Zadanie konkursowe jest bardzo proste – wystarczy do 30 września 2021 roku dokonać zakupu stolarki otworowej w salonie sprzedaży firmy PAGEN o wartości przekraczającej 10 tys. zł i odpowiedzieć na pytanie „dlaczego okna najlepiej wybierać w parze”? Wspólnie z Mirellą i Marcinem wybierzemy najbardziej kreatywne odpowiedzi – wyjaśnia Jacek Wach, Dyrektor ds. Marketingu w PAGEN Sp. z o.o.


Mirella i Marcin Kępczyńscy od wielu lat wspólnie opracowują i realizują projekty aranżacji wnętrz od pierwszej kreski w programie projektowym, poprzez pierwszą zburzoną ścianę, do pościelenia łóżka w nowo urządzonej sypialni czy też powieszenia ręczników w łazienkach. Prowadzą autorski kanał na platformie YouTube „Mirella i Marcin”, w którym inspirują oraz dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Nie cierpią nudy i zawsze znajdują jakieś nowe zajęcie. Są dynamiczni i nie mają granic w podejmowaniu decyzji życiowych. 

Świadczą o tym wielokrotne przeprowadzki po Polsce, przyjaciele rozsiani po całym kraju i ilość doświadczeń życiowych, które wystarczyłyby na kilka rodzin. Prywatnie Mirella i Marcin są rodzicami trójki utalentowanych muzycznie dzieci, którzy czerpią pomysły z własnych doświadczeń, rosnących potrzeb i wspomnianych przeprowadzek. Te doświadczenia i ich talent sprawiły, że są mistrzami w projektowaniu wnętrz przeznaczonych dla rodzin. 

Jesteśmy małżeństwem przekonanym o tym, że dom jest dziełem życia, dlatego idea i wartości promowane przez firmę PAGEN są nam szczególnie bliskie. Dołożymy wszelkich starań, aby projekty, które opracujemy dla Klientów firmy, były odpowiedzią na ich oczekiwania. Dom to miejsce, w którym zaczyna się każda historia – nasze projekty to tylko wstęp do dzieła, które napisze Wasze życie – mówi Mirella Firchał-Kępczyńska.  


Cieszę się, że współpracując z firmą PAGEN, mogę wrócić w strony, z którymi przed laty byłem związany zawodowo. Wiele od tego czasu się zmieniło – jedno jednak pozostało bez zmian: gościnność i życzliwość ludzi z Małopolski, którą można odczuć w każdym domu. Właśnie taką atmosferę zechcemy odzwierciedlić w każdym projekcie – dodaje Marcin Kępczyński.


Ogłoszenie konkursu poprzedzała kampania telewizyjna, w ramach której producent m.in. sponsorował emisję 3 sezonu programu „Para w Remont”, emitowanego na antenie stacji HGTV Polska. Konkurs rozpoczął się 1 kwietnia i potrwa do 30 września 2021 roku. Nagrodami w konkursie są projekty wnętrz opracowane przez Mirellę Firchał-Kępczyńską i Marcina Kępczyńskiego o wartości 15 tys., 10 tys. i 5 tys. zł netto. Regulamin i szersze informacje dotyczące konkursu dostępne są na stronie internetowej www.pagen.pl.

#DomDziełemŻycia, #produkcja_stolarki, #JesteśMYwDomu, #konkurs, #Gnojnik

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY