| Wyświetleń:4209

ALDO inwestuje w technologię Precision Line

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

ALDO to polska firma rodzinna z ponad 25-letnią tradycją. Producent stolarki otworowej, dla którego najważniejsza jest jakość produktów i ich komfort użytkowania, zainwestował w kolejną partię noży kształtowych od PREZ-MET, dzięki czemu firma rozszerzyła swoją ofertę o zgrzewy wykonane w technologii Precision Line. 


Jak mówi Pan Bronisław Konderla, Prezes Aldo Okna: jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z PREZ-MET. Ich rozwiązania technologiczne są bardzo dobre, do tego oferują opiekę serwisową oraz posprzedażową na bardzo wysokim poziomie. 


Decyzje zakupowe przy wyborze stolarki otworowej coraz częściej zapadają na podstawie pierwszego wrażenia, estetyki wykonania. Zgodnie z obowiązującymi trendami, stolarka otworowa jest coraz częściej mocno wyeksponowana, dlatego na pierwsze miejsce wysuwa się estetyka wykonania. 

Technologia bezwypływkowa Precision Line od polskiej firmy PREZ-MET zastosowana w zgrzewarce czterogłowicowej ZGP 760 jest odpowiedzią na potrzeby rynku i wymagania klientów – komentuje Prezes Aldo Okna, Bronisław Konderla. – W najbliższym czasie planujemy zakup kolejnej linii produkcyjnej w celu wprowadzenia technologii Precision Line w całej produkcji okien.


#Precision_Line, #zgrzewarki, #okna_PVC, #produkcja_stolarki, #Romanów

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


LACOBEL line – nowa linia paneli drzwiowych VEYNA

LACOBEL line – nowa linia paneli drzwiowych VEYNA

Lacobel Line to najnowsza kolekcja paneli drzwiowych...

Bezpieczeństwo pracy w budownictwie w 2020 roku

Bezpieczeństwo pracy w budownictwie w 2020 roku

Główny Urząd Statystyczny przedstawił właśnie...

Pionowe okna FAKRO – dlaczego warto mieć je w swoim domu?

Pionowe okna FAKRO – dlaczego warto mieć je w swoim domu?

Duże przeszklenia dają nam możliwość kontaktu z...» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży