| Wyświetleń:3785

Aluplast wśród najlepszych pracodawców w Polsce w rankingu Poland's Best Employers 2021

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

W kategorii „budownictwo” Aluplast został sklasyfikowany na 15 miejscu.

fot. Aluplast

W kategorii „budownictwo” Aluplast został sklasyfikowany na 15 miejscu.


Magazyn Forbes przedstawił właśnie pierwszą edycję rankingu 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Badanie objęło 1800 pracodawców, zatrudniających na terenie Polski co najmniej 250 pracowników, spośród których wyłoniono 300 najlepszych polskich pracodawców. 


Jak podkreślają organizatorzy: Trzysta podmiotów, które znalazły się na ostatecznej liście, to absolutna czołówka, najlepsi z najlepszych. 


Partnerem merytorycznym, który przeprowadził badanie jest Statista – współtwórca najbardziej znanych rankingów „Best Employers” na świecie.

To dla nas duże wyróżnienie i bardzo cieszymy się, że znaleźliśmy się w tym elitarnym gronie – komentuje Marcin Szewczuk, Marketing Manager Aluplast sp. z o.o. – Oczywiście za rynkowy sukces firmy Aluplast odpowiedzialni są w dużej mierze zaangażowani i kreatywni pracownicy. Niezwykle ważne jest dla nas tworzenie pozytywnego środowiska pracy, przez które rozumiemy z jednej strony stabilne warunki zatrudnienia, a z drugiej strony możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów. Obecnie zatrudniamy ponad 550 osób i tylko na przestrzeni ostatniego roku nasze zatrudnienie wzrosło o ponad 50 osób. 


Wciąż prowadzone są jednak nowe rekrutacje, co jest związane zarówno ze stałym rozwojem firmy, jak i rozpoczętym dużym projektem inwestycyjnym. Aktywnie rozpoczęto realizację drugiego etapu budowy nowej fabryki w podpoznańskich Nagradowicach. Na działce o powierzchni 15 ha powstanie nowoczesny zakład produkcyjny. W ubiegłym roku do użytku została już przekazana pierwsza hala, która obecnie pełni funkcję magazynu o powierzchni 17 tys. mkw., wraz z placami i drogami wewnętrznymi o pow. 37 tys. mkw. Wartość końcowa inwestycji szacowana jest na ponad 140 mln PLN. 

Ranking został również zaprezentowany w ujęciu branżowym, co może być pomocną wskazówką dla osób poszukujących pracodawcy pod kątem swojego wykształcenia, zainteresowania czy pasji. W kategorii „budownictwo” Aluplast został sklasyfikowany na 15 miejscu.

Szczegóły rankingu oraz metodologia prowadzonych badań dostępne są na stronie Forbes

#systemy_PVC, #nagrody, #okna_PVC, #Poznań

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

ALUPLAST Sp. z o.o.

61-357 Poznań
Gołężycka 25 A
tel.: 61 6543400
tel.: www.energeto.pl
Fax: 61 6543499
e-mail: aluplast@aluplast.com.pl
https://www.aluplast.com.pl
https://www.facebook.com/aluplast/LACOBEL line – nowa linia paneli drzwiowych VEYNA

LACOBEL line – nowa linia paneli drzwiowych VEYNA

Lacobel Line to najnowsza kolekcja paneli drzwiowych...

Bezpieczeństwo pracy w budownictwie w 2020 roku

Bezpieczeństwo pracy w budownictwie w 2020 roku

Główny Urząd Statystyczny przedstawił właśnie...

Pionowe okna FAKRO – dlaczego warto mieć je w swoim domu?

Pionowe okna FAKRO – dlaczego warto mieć je w swoim domu?

Duże przeszklenia dają nam możliwość kontaktu z...» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży