| Wyświetleń:3648

Nice przedstawia Sun Shading Solutions

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Nice przedstawia Sun Shading Solutions

fot. Nice

Nice przedstawia Sun Shading Solutions


Nice przedstawia Sun Shading Solutions

fot. Nice

Nice przedstawia Sun Shading Solutions

Enzo Viola, Szef Solar Shading Solutions

fot. Nice

Enzo Viola, Szef Solar Shading Solutions

Nice przedstawia Sun Shading Solutions

fot. Nice

Nice przedstawia Sun Shading Solutions

Włoska Grupa Nice wyodrębniła w swoich strukturach zespół zarządzający produktami przeznaczonymi do automatyzacji osłon przeciwsłonecznych.


W produktach do automatyzacji zewnętrznych i wewnętrznych osłon przeciwsłonecznych oferowanych przez Nice, już teraz wykorzystywane są najnowocześniejsze rozwiązania, a to dopiero początek...

Automatyzacja produktów dedykowanych ochronie przeciwsłonecznej, takich jak rolety, żaluzje czy pergole, staje się standardem w świecie nowoczesnej architektury. Ze względu na postępujące zmiany klimatyczne, spodziewany jest wzrost popytu w tym segmencie. Właśnie dlatego w swoich strukturach Nice wyodrębnił – Sun Shading Solutions – jednostkę, której zadaniem będzie rozwój produktów i umocnienie pozycji Grupy Nice w sektorze automatyki do osłon przeciwsłonecznych. 

Zespół Sun Shading Solutions zajmie się zarządzaniem osłonami przeciwsłonecznymi oferowanymi przez grupę, posiadającą w swoim portfolio marki Nice, elero i TTGO, oferujące automatykę do wszystkich typów osłon tj. żaluzji i rolet wewnętrznych, markiz zewnętrznych, żaluzji fasadowych, ZIP screeów czy pergoli.  

Na czele zespołu stanął Enzo Viola, szef niemieckiej firmy elero, specjalizującej się w produkcji wysokiej jakości automatyki i systemów zarządzania osłonami przeciwsłonecznymi. Od początku 2021 roku międzynarodowy zespół specjalistów dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami z zakresu automatyzacji osłon przeciwsłonecznych, budując plany na rozwój tych produktów. Pełniąc swą dodatkową funkcję szefa zespołu Sun Shading Solutions, Enzo Viola, będzie nadal podlegać bezpośrednio Prezesowi Nice – Roberto Griffa. Ze względu na swoją międzynarodową specyfikę, działalność Sun Shading Solutions zostanie podzielona pomiędzy oddziałami we włoskim Oderzo, gdzie mieści się siedziba główna Nice, a siedzibą główną elero w Schlierbach (Niemcy). 

Systemy automatyki elero są znane z wysokiej jakości i standardów, które gwarantuje oznaczenie Made in Germany. W ostatnim czasie firma wyznaczyła nowe trendy w automatyzacji rolet dzięki zasilanemu energią słoneczną silnikowi RolSolar oraz wyjątkowo cichemu napędowi rurowemu RolMotion, który podczas targów R+T digital 2021, najważniejszej branżowej imprezy na świecie, otrzymał srebrną nagrodę za innowacje cyfrowe.

elero to niemiecki producent – firma należąca w całości do Grupy Nice, międzynarodowego specjalisty w branży automatyki domowej i inteligentnego domu. Innowacyjne, atrakcyjne i nowoczesne wzornictwo produktów do zarządzania oświetleniem i osłonami przeciwsłonecznymi w kontekście mieszkalnym, handlowym i przemysłowym są fundamentalnym filarem portfolio produktów, które należy do najszerszych na rynku.

Naszym celem jest osiąganie coraz większych sukcesów w nowych segmentach rynku w skali globalnej, przy jednoczesnym skupieniu się na naszych dotychczasowych klientach. Łącząc doświadczenie niemieckiej firmy o ugruntowanej pozycji z siłą globalnego gracza, mamy wszystko, czego potrzebujemy, aby osiągnąć ten cel – wyjaśnia Enzo Viola. – Zalety nowej jednostki organizacyjnej są wielopłaszczyznowe: innowacje produktowe mogą być promowane intensywniej, koszty zakupów i produkcji będą kalkulowane zgodnie z zasadami ekonomii skali, a strategie precyzyjniej dostosowywane do różnych rynków, odpowiadając ich specyficznym wymaganiom.


#osłony_słoneczne, #automatyka_osłonowa, #SunShadingSolutions, #Pruszków

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Nice Polska Sp. z o.o.

05-800 Pruszków
Parzniewska 2a
tel.: 022 7594000
tel.: 022 7594012
Fax: 022 7594022
e-mail: nice@nice.com.pl
http://www.nice.pl
https://www.facebook.com/NiceGroupPoland/LACOBEL line – nowa linia paneli drzwiowych VEYNA

LACOBEL line – nowa linia paneli drzwiowych VEYNA

Lacobel Line to najnowsza kolekcja paneli drzwiowych...

Bezpieczeństwo pracy w budownictwie w 2020 roku

Bezpieczeństwo pracy w budownictwie w 2020 roku

Główny Urząd Statystyczny przedstawił właśnie...

Pionowe okna FAKRO – dlaczego warto mieć je w swoim domu?

Pionowe okna FAKRO – dlaczego warto mieć je w swoim domu?

Duże przeszklenia dają nam możliwość kontaktu z...» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży