| Wyświetleń:4659

eko4u – włącz nowy wymiar prowadzenia firmy

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Według statystyk coraz większy procent dystrybutorów, z którymi współpracują EKO-OKNA, korzysta z narzędzia eko4u. Jak informują producenta partnerzy biznesowi, korzystanie z platformy na stałe wpisało się w ich codzienność, a praca i kontakt z klientem stały się łatwiejsze.


Widząc szerokie zainteresowanie eko4u, EKO-OKNA kładą obecnie duży nacisk na rozwój sprzedaży online i rozbudowuję platformę o kolejne funkcjonalności.

Tylko w ostatnim czasie


Na potrzeby swoich klientów EKO-OKNA wdrożyły w eko4u nową wyszukiwarkę szyb – wszystko po to, aby ułatwić partnerom pracę i zaoszczędzić ich czas. Dodatkowo stale prowadzone są szkolenia online, aby wytłumaczyć jak korzystać z narzędzia oraz przedstawić jego funkcjonalność, a także webinaria, w których ekspert przedstawia podstawowe funkcje rozpisywania np. systemów aluminium na platformie sprzedażowej eko4u.

Jako zarejestrowany użytkownik eko4u każdy posiada również dostęp do specjalnych promocji. Przykładem są takie akcje jak „weekend korzyści” lub „zamawiaj przez eko4u i bądź smart”. Tylko w ramach akcji „zamawiaj wirtualnie, zyskuj realnie” można do końca marca skorzystać z 7 różnych promocji, w tym np. odebrać stojak ekspozycyjny wraz z oknem, który przydatny będzie w doposażeniu salonu. 

Wszystkie ważne informacje na temat wdrożonych nowości czy akcji promocyjnych znajdują się w kalendarzu, który uzupełniany jest automatycznie, a wszystkie powiadomienia znajdują się w jednym miejscu.

Kalendarz posiada również inne przydatne funkcje, takie jak:


» Dostawa – za pomocą jednego kliknięcia posiadasz dostęp do takich informacji jak: ID kierowcy, kontakt do niego, data wyjazdu oraz przewidywana data dostawy, dokładną informację o zamówieniach w transporcie, o statusie oraz adresie dostawy. Co więcej, EKO-OKNA udostępniają możliwość oceny przebiegu dostawy zamówienia.

» Reklamacja – dzięki intuicyjnemu formularzowi składanie reklamacji jest proste. Użytkownik ma dostęp do numeru reklamacji, wyjazdu transportu, statusu czy też referencji. 

» System faktur – w jednym użytkownik ma wgląd do numeru faktury, warunków płatności, waluty, kwoty, terminu płatności, statusu czy opóźnienia. W dogodnym dla użytkownika czasie można przeglądać i pobierać faktury – zarówno klientów indywidualnych, jak i producenta Eko-Okna S.A. 

Kalendarz jest intuicyjny, a jego prosty wygląd pozwala w przejrzysty sposób przeglądać wszystkie istotne dla użytkownika informacje.

Zacznij korzystać z kalendarza dopasowanego do twoich potrzeb i zarabiaj online www.eko4u.com

#window4u, #sprzedaż_stolarki, #produkcja_stolarki, #eko4u, #ecommerce, #stolarkaotworowa, #Kornice

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

EKO-OKNA S.A.

47-480 Pietrowice Wielkie
Kornice ul. Spacerowa 4
tel.: 801 232 728
tel.: (32) 415 17 63
Fax: (32) 418 30 62
e-mail: poczta@ekookna.pl
https://www.ekookna.pl
https://www.facebook.com/Eko-Okna-SA-131332623623082/LACOBEL line – nowa linia paneli drzwiowych VEYNA

LACOBEL line – nowa linia paneli drzwiowych VEYNA

Lacobel Line to najnowsza kolekcja paneli drzwiowych...

Bezpieczeństwo pracy w budownictwie w 2020 roku

Bezpieczeństwo pracy w budownictwie w 2020 roku

Główny Urząd Statystyczny przedstawił właśnie...

Pionowe okna FAKRO – dlaczego warto mieć je w swoim domu?

Pionowe okna FAKRO – dlaczego warto mieć je w swoim domu?

Duże przeszklenia dają nam możliwość kontaktu z...» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży