| Wyświetleń:3666

PrefCRM – efektywne narzędzie CRM dla Twojej firmy

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Oprogramowanie PrefCRM

fot. PrefCo | Oprogramowanie PrefCRM

PrefCRM to najnowszy produkt w rodzinie oprogramowania od PrefCo. Zaprojektowany z myślą, aby wspierać Cię w zarządzaniu relacjami i płynnym przepływem informacji z Twoimi klientami i partnerami biznesowymi.


Po pierwsze i najważniejsze, PrefCRM sprawia, że Twoje procesy przebiegają szybciej i sprawniej! Integracja z Twoim oprogramowaniem produkcyjnym PrefSuite zapewnia unikalną, inteligentną obsługę i spersonalizowaną komunikację, gwarantując aktywne podejmowanie decyzji z zupełnie nowymi możliwościami, jakie otwierają się przed Twoją sprzedażą.

Organizacja danych kontaktowych


Im bardziej rozwija się Twoja firma, tym większa jest potrzeba uporządkowania danych kontaktowych. Od początku do końca, PrefCRM zapewnia Ci organizację danych w jednym miejscu.

PrefCRM optymalizuje wprowadzanie danych klientów i redukuje ręczną obsługę dzięki temu, że jest szczególnie przyjazny dla użytkownika – na przykład: dzięki funkcji łatwego kopiowania i wklejania możesz przekształcić adres e-mail w nowy kontakt za pomocą kilku kliknięć. PrefCRM może również automatycznie i inteligentnie wypełniać dane firmowe poprzez skanowanie wizytówek za pomocą urządzenia mobilnego.

Precyzyjna prognoza sprzedaży


Z grubsza oszacowane wartości kluczowe nie muszą stanowić szczególnie wiarygodnej prognozy. PrefCRM pomaga usprawnić cały cykl sprzedaży. Przetwarzanie zamówień i przygotowywanie ofert są zautomatyzowane i rejestrowane w CRM. Dzięki systemowi możesz dostosować lejek sprzedaży do swoich wymagań i stworzyć uporządkowany pipeline. W ten sposób zawsze masz wgląd w to, które transakcje są jeszcze w trakcie negocjacji, a które zostały już wygrane lub przegrane. 

Rozpoznaj potencjał


W swojej codziennej pracy handlowcy potrzebują przeglądu pewnych danych biznesowych, takich jak liczba transakcji w toku, zadania do wykonania czy uzgodnione terminy. Menedżerowie sprzedaży i wyższa kadra kierownicza chcą również analizować, w których obszarach zespół wykonuje dobrą pracę, a gdzie istnieje potrzeba optymalizacji.

Dzięki integracji z Twoim oprogramowaniem produkcyjnym możesz mieć zaawansowane raporty dotyczące danych sprzedażowych i produkcyjnych z programu PrefSuite. Dowiedz się, czego naprawdę chcą Twoi klienci i zarekomenduj im właściwy produkt we właściwym czasie. 

To działa w prosty sposób. Spójrz, jakie kolory, ramy, skrzydła, inne profile lub produkty były używane przez Twoich klientów w ostatnich latach. Jaki jest najczęściej kupowany system profili i jak to zwiększa obroty. Wszystkie tego typu informacje mogą być przeglądane w PrefCRM.

Wersja mobilna


Jeśli masz pracowników terenowych, szczególnie ważne jest, aby Twój CRM był dostępny również w podróży. System PrefCRM umożliwia mobilny dostęp poprzez aplikację dla Twoich sił sprzedaży. Inteligentna funkcjonalność pozwala im na dokumentowanie treści rozmów za pomocą notatek telefonicznych oraz automatyczne powiązanie zapisu rozmowy telefonicznej z uczestnikami rozmowy.

Ważne jest, aby zapewnić klientowi wsparcie w czasie rzeczywistym. Dzięki aplikacji mobilnej PrefCRM możesz szybko reagować na potrzeby klienta oraz mieć możliwość raportowania i analizowania na żądanie. Po zakończeniu pracy sprzedażowej wszystkie informacje będą udostępnione i uporządkowane, dzięki czemu osoby decyzyjne będą mogły natychmiast reagować na ważne tematy.

» Dowiedz się więcej na www.prefcopoland.pl/prefcrm


Artykuł promocyjny
#PrefCRM, #oprogramowanie, #software

Zainteresowany? Poproś o ofertę!