| Wyświetleń:3596

Dlaczego prefabrykowany system przesuwny HS jest najlepszym rozwiązaniem dla producentów okien?

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Dlaczego prefabrykowany system przesuwny HS jest najlepszym rozwiązaniem dla producentów okien?

fot. CKM Extrusion

Dlaczego prefabrykowany system przesuwny HS jest najlepszym rozwiązaniem dla producentów okien?


Dlaczego prefabrykowany system przesuwny HS jest najlepszym rozwiązaniem dla producentów okien?

fot. CKM Extrusion

Dlaczego prefabrykowany system przesuwny HS jest najlepszym rozwiązaniem dla producentów okien?

Prefabrykowany HS CUT ułatwi życie wielu producentom okien i zaoszczędzi nawet 30% czasu ich pracy oraz zużycia materiałów. To prawdziwa rewolucja w podejściu do produkcji i sprzedaży systemów przesuwnych. 


Koniec z zamawianiem długości profili na „zapas”, docinaniem i marnowaniem surowca. Zamawiając HS CUT nie interesuje Cię również wiercenie otworów technologicznych, zbrojenie profili czy dopasowywanie klamek i uszczelek. Od teraz Twój proces produkcji zostanie skrócony o 30% czasu. Więc czym dokładnie jest HS CUT? 

HS CUT to gotowy zestaw zawierający elementy profilowe wraz ze wzmocnieniami oraz otworami technicznymi. Złożysz z niego drzwi przesuwne. Jest przygotowany na wymiar, z kompletem okuć, klamek, pochwytów i uszczelek.

Decydując się na rozwiązanie HS CUT nie otrzymasz jedynie wytłoczonego profila, który wymaga docinania, mierzenia i dodatkowego planowania. Jest on już przygotowany na wymiar, jakiego potrzebujesz. W zestawie skompletowane są klamki, okucia i pakiet doszczelnień. W profilach są już nawiercone otwory technologiczne, takie jak odwodnienia czy te pod zasuwnice. Dodatkowo każdy profil jest już uzbrojony w stalowe wzmocnienia. Tak przygotowany zestaw wystarczy tylko krok po kroku złożyć za pomocą standardowych narzędzi, którymi posługuje się każdy producent okien. 

Prefabrykowany HS to oszczędność


Dzięki temu, że wszystkie czasochłonne czynności zostały już wykonane, wystarczy jedynie złożyć w całość poszczególne, gotowe elementy jak zestaw z klocków, prosto krok po kroku. Wszystko to zdecydowanie ułatwia i przyśpiesza pracę, ponieważ przekłada się na oszczędność czasu, który musiałbyś przeznaczyć na wyliczenia i dopasowywanie do zamówienia Klienta. Oprócz sporych oszczędności czasu, tak przygotowany zestaw eliminuje również ryzyko błędnych wyliczeń i pomiaru i tym samym marnowanie surowca. Zamawiając HS CUT od CKM, otrzymujesz w paczce kompletne i gotowe do złożenia zamówienie wraz z instrukcją. Dzięki temu, nie musisz dysponować magazynem do przechowywania materiałów do produkcji. Złożenie całości zajmuje około 4 godzin.  Po złożeniu poszczególnych „klocków” możesz już dostarczyć gotowe drzwi przesuwne do Klienta. 

Jak wygląda HS CUT?

 
To nowoczesne drzwi przesuwne, które charakteryzują się: 

» głębokością ramy 182 mm;
» głębokością skrzydła 76 mm;
» wysokością złożenia 179 mm;
» wysokością skrzydła 95 mm – to rzadkość na tle innych systemodawców. Niższa wysokość oznacza więcej światła wewnątrz pomieszczenia;
» imponującymi wymiarami – HS CUT może osiągnąć nawet 6,5 m szerokości oraz 2,8 m wysokości; 
» dodatkowym górnym prowadzeniem skrzydła jezdnego, niezależnie od gabarytów; 
» solidnymi ściankami, które gwarantują większą stabilność, trwałość, a także zwiększoną ochronę przed hałasem i skrajnymi temperaturami sezonowymi;
» zaawansowanymi rozwiązaniami, umożliwiającymi tworzenie dużych konstrukcji zapewniających lepsze nasłonecznienie pomieszczeń;
» dopasowaniem do potrzeb Klienta – możliwe konstrukcje z jednym, lub dwoma skrzydłami przesuwnymi;
» dodatkami – drzwi przesuwne HS CUT mogą być wyposażone w system EASY MOVE, dzięki temu możliwe jest samoczynne wyhamowanie pędu skrzydła podczas zamykania lub otwierania, tym samym unikając uderzenia skrzydła o ramę; 
» klasycznym designem – proste linie oraz szeroki dobór kolorystyki.

Po złożeniu poszczególnych komponentów Twój Klient otrzyma wygodne i przestronne drzwi tarasowe. To jednak nie koniec nowości od CKM Extrusion, ponieważ firma w niedługim czasie planuje wprowadzić kolejny produkt funkcjonujący na tej samej zasadzie – DOOR CUT, czyli drzwi wejściowe z dodatkową warstwą ocieplenia w ramie. 

CKM Extrusion to firma produkująca profile okienne PVC, mieszcząca się w samym sercu Polski. Zaawansowana technologicznie linia produkcyjna oraz własne laboratorium pozwalają uzyskać profile PVC trwalsze niż inne. Wytwarzane są z wykorzystaniem najwyższej jakości komponentów. Profile tłoczone są na bazie stabilizatorów cynkowo – wapniowych co oznacza, że pozbawione są domieszki ołowiu i innych metali ciężkich. Wytworzony już profil przechodzi kolejną kontrolę jakości. Na tym etapie sprawdzana jest między innymi geometria, barwa czy odporność profili na uderzenia. Z tak wytworzonych profili, przygotowywane są kompletne zestawy do złożenia systemu HS. 

Chcesz wiedzieć jakie są dodatkowe zalety HS CUT? Kliknij tutaj!    


Artykuł promocyjny
#HS_CUT, #systemy_przesuwne, #drzwi_przesuwne

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY