| Wyświetleń:4849

Move – jeden system, wiele możliwości

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

MACO i HAUTAU łączą kompetencje, by zaprezentować Move – system przesuwny, który ma podbić serca producentów. Łatwy i szybki w montażu, a przy tym prosty w obsłudze – nowy system do okien i drzwi to więcej światła i przestrzeni w nowoczesnych wnętrzach.


Dodaje przestrzeni tam, gdzie jej brakuje 


Move to system przesuwny nadający się zarówno do dużych drzwi tarasowych, jak i niewielkich okien, na przykład w kuchni, gdzie wietrzenie jest niezbędne mimo zastawionego parapetu. Jako że klamkę można umiejscowić na dowolnym boku skrzydła, możliwe jest zastosowanie Move w konstrukcjach o niemal dowolnych wymiarach: od bardzo wysokich, przez bardzo wąskie, aż po świetliki. 

Przystępny cenowo luksus rozwiązań przesuwnych, idealny dla budownictwa prywatnego i publicznego


Jednak prawdziwym znakiem rozpoznawczym tego rozwiązania jest płynne i niezawodne działanie bez użycia najmniejszego wysiłku – nawet przy niewprawionych użytkownikach, w budynkach użyteczności publicznej czy hotelach. Wynika to z rozdzielenia funkcji przesuwania i ryglowania. To właśnie przyciąga uwagę klientów i odróżnia Move od innych rozwiązań.  

Produkcja seryjna bez uszczerbku dla jakości


Zoptymalizowany system przesuwny Move oparty jest na specjalnie opracowanym profilu z uszczelką obwodową. Gwarantuje to pełną szczelność, a sam system świetnie sprawdzi się w produkcji seryjnej. Dzięki Move luksus ma stać się standardem – zastosowanie systemu przesuwnego nie musi oznaczać dużego uszczuplenia portfela, a jednocześnie niesie za sobą niezrównany komfort użytkowania. Nowy system okuć został opracowany we współpracy z firmą HAUTAU, dlatego w tym przypadku klienci korzystają z doświadczenia obu firm. 

Praktyczny montaż


Przejawem praktycznego podejścia jest również prosty i szybki montaż przy użyciu standardowych narzędzi oraz zakres regulacji wynoszący +/- 5 mm. Dzięki Move producenci okien będą mogli bez trudu tworzyć okna i drzwi przesuwne. System w dużej mierze wykorzystuje standardowe okucia MACO  Multi-Matic, które mogą być elastycznie dobierane, np. spośród asortymentu używanego do konstrukcji standardowych okien RU. To z kolei przekłada się na optymalizację stanów magazynowych.

» Więcej informacji o systemie


#okucia_okienne, #okucia_przesuwne, #okucie_Move, #systemy_przesuwne

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Home office – jak powinno wyglądać domowe biuro?

Home office – jak powinno wyglądać domowe biuro?

Praca zdalna może być równie lub bardziej efektywna od...

Prezes firmy Okna Debow o wyzwaniach na 2021 rok

Prezes firmy Okna Debow o wyzwaniach na 2021 rok

Firma Okna Debow weszła w 2021 rok z optymizmem oraz...

Nowe funkcjonalności systemu DP SLIDE od Yawal

Nowe funkcjonalności systemu DP SLIDE od Yawal

Prace prowadzone nad konstrukcją systemu DP SLIDE...

ML System z 58-proc. wzrostem EBITDA w 2020 r.

ML System z 58-proc. wzrostem EBITDA w 2020 r.

ML System, zgodnie z szacunkami, wypracowała w 2020 r....

eko4u – włącz nowy wymiar prowadzenia firmy

eko4u – włącz nowy wymiar prowadzenia firmy

Według statystyk coraz większy procent dystrybutorów,...» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży