| Wyświetleń:4559

Talmet wzniósł produkcję na wyższy poziom z rozwiązaniami FIMTEC

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Talmet wznosi produkcję na wyższy poziom z rozwiązaniami FIMTEC

fot. FIMTEC | Talmet wznosi produkcję na wyższy poziom z rozwiązaniami FIMTEC

Talmet spod Bielska-Białej to przedsiębiorstwo, które od ponad 30 lat specjalizuje się w produkcji stolarki aluminiowej. Producent nieustannie rozwija się, poszukując usprawnień w swojej linii produkcyjnej. Rynek zdobywa dzięki jakości swoich wyrobów, indywidualnemu podejściu do każdego klienta i zlecenia oraz fachowemu doradztwu technicznemu. 


Nieuchronnym następstwem rozwoju przedsiębiorstwa stała się automatyzacja procesów produkcyjnych – na początku roku firma zakupiła centrum obróbcze od FIMTEC POLSKA – niezawodny i wszechstronny model FOM INDUSTRIE ADIR C, który zapewnia ciągłość produkcyjną, powtarzalną jakość obróbek oraz łatwość w programowaniu. 

Wraz z rozwojem firmy i rosnącymi oczekiwaniami Klientów, poszukiwaliśmy rozwiązań, które wyniosłyby naszą produkcję na jeszcze wyższy poziom. Zależało nam na centrum obróbczym, które będzie w stanie maksymalnie zwiększyć precyzję obróbki profili aluminiowych, przyspieszyć proces produkcji, a przy tym jego gabaryt będzie odpowiedni do naszej hali produkcyjnej.


Centrum obróbcze Adir C doskonale spełniło te wymagania. Zakup pozwolił na kilkukrotne skrócenie czasu obróbki profili aluminiowych, przy jednoczesnym zwiększeniu precyzji prac. Nad naszym wyborem przeważyła renoma firmy FOM Industrie oraz rozbudowane zaplecze serwisowe firmy Fimtec – wspomina Pan Kamil Puchałka, współwłaściciel Talmet.


Z całej palety różnych modeli centrów obróbczych do aluminium oferowanych przez FIMTEC POLSKA zarekomendowałem Panu Kamilowi właśnie model ADIR C, który jest idealnym wyborem dla firm rozpoczynających przygodę z automatyzacją – jest to kompromis między ceną a funkcjonalnością, maszyna ta daje świetny stosunek możliwości do ceny – mówi Jan Byrczek, doradca techniczno-handlowy Fimtec-Polska.


Uważam, że wybór tej maszyny, z perspektywy blisko roku, był idealnie trafiony. Maszyna dokonuje kompleksowej obróbki profili okiennych, drzwiowych, HS-ów, konstrukcji PSK, witryn itp. Dzięki jakości wykonywanych frezowań podnieśliśmy standard naszych produktów końcowych, co spotkało się z zadowoleniem naszych Klientów i pozwoliło nam powiększyć wolumen produkcyjny, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Myślimy nad dalszym rozwojem i nie zwalniamy ani na chwilę patrząc w przyszłość z optymizmem – nadmienia Pan Kamil Puchałka.


#produkcja_stolarki, #automatyzacja_produkcji, #Wysogotowo

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY