| Wyświetleń:4950

Płyty konstrukcyjne do montażu naściennego od ISO-Chemie

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Firma ISO-Chemie posiada nową ofertę w systemie montażu w zewnętrznej warstwie izolacji cieplnej. Z płyt ISO-TOP WF3 mogą być przygotowywane dedykowane elementy konstrukcyjne przy montażu okien w warstwie izolacji cieplnej.


ISO-TOP PŁYTY KONSTRUKCYJNE WF3 wykonane są z wysoce gęstego THERMAPORU, a więc takiego samego materiału, jak w ISO-Chemie systemie montażu w zewnętrznej warstwie izolacji cieplnej TYP 3. Za pomocą elementów płytowych istnieje zatem możliwość indywidualnego, konstrukcyjnego dopasowania do montażowo-uszczelniających detali w systemie montażu w zewnętrznej warstwie izolacji cieplnej ISO-TOP WINFRAMER. 

Mogą być stosowane zarówno jako płyty adaptacyjne w połączeniu z profilami systemowymi, jak i indywidualnie, jako podwalina podokienna, profil obłożeniowy oraz kształtki parapetowe, a także mogą służyć do montażu skrzynek roletowych i żaluzji zewnętrznych. Wraz z odpornością na zginanie ponad 650 kPa ISO-TOP PŁYTY KONSTRUKCYJNE WF3 stanowią bardzo dobrą nośność dla okien i drzwi.

Płyty o grubościach od 20 do 100 mm dają się dopasowywać w rozmiarze i geometrii do szczególnych sytuacji na miejscu budowy poprzez cięcie lub frezowanie.

ISO-TOP PŁYTY KONSTRUKCYJNE WF3 mogą być stosowane w kombinacji z innymi komponentami systemu montażu w zewnętrznej warstwie izolacji ISO-TOP WINFRAMER oraz tworzą idealne podłoże dla uszczelnienia 3-płaszczyznowego za pomocą wielofunkcyjnych taśm uszczelniających fugi lub innych produktów systemu ISO3-SYSTEM uszczelnień okiennych firmy ISO-Chemie. 

Artykuł promocyjny
#montaż_stolarki

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

ISO-Chemie GmbH

D-7343 Aalen, Germany
Röntgenstrasse 12
tel.: +4915142612977
tel.: +48718810048
Fax: +48718810049
e-mail: info@iso-chemie.pl
https://iso-chemie.pl/