| Wyświetleń:3761

Szybkie projektowanie drzwi oraz okien

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

TopSolid Wood jest świetnym narzędziem do szybkiego projektowania i produkowania

fot. TopSolution | TopSolid Wood jest świetnym narzędziem do szybkiego projektowania i produkowania

TopSolid Wood oraz Variantic jako kompleksowe narzędzie
TopSolid Wood jest bardzo dobrze znanym oprogramowaniem CAD/CAM do projektowania i produkcji mebli w branży, zarówno tej wytwarzającej meble twarde, jak i miękkie. Czy wiesz, że w TopSolid Wood można również zaprojektować drzwi i okna?

Program nie jest konfiguratorem konkretnych produktów, jakich na rynku jest pełno. Nasze rozwiązanie jest w pełni parametrycznym systemem CAD/CAM, dającym możliwość zaprojektowania dowolnych modeli. Do projektowania okien lub drzwi nie potrzebujemy specjalnych nakładek czy też modułów – taka możliwość jest w standardowej wersji programu – tłumaczą eksperci z TopSolution.


Możemy stworzyć zatem w pełni parametryczny model drzwi lub okna, wykorzystując do tego szereg wbudowanych funkcji usprawniających projektowanie. Stworzone warianty stolarki mogą być modyfikowalne – zarówno jeśli chodzi o wymiary, jak i warianty kolorystyczne czy okucia. Oprogramowanie TopSolid Wood po odpowiednim stworzeniu biblioteki może zmienić się w prosty konfigurator drzwi lub okien.

Projektowanie i produkcja w jednym


Taki konfigurator jest świetnym narzędziem do szybkiego projektowania i produkowania. I tak stworzyć możemy odpowiednią ilość par drzwi, które następnie będzie można przełączać w projekcie między sobą. Tak samo postąpimy w przypadku opaski oraz ościeżnic, a także wszystkich akcesoriów. Dodatkowo TopSolid Wood pozwala na modyfikację wielkości poszczególnych elementów w dowolnym etapie projektowania. Łatwo także przejść z trybu projektowania do produkcji, którą umożliwia moduł CAM. Tam wygenerowane zostaną wszystkie potrzebne programy na maszyny CNC, dokumenty oraz zestawienia. 

» TopSolid Wood – konfigurator drzwi (materiał wideo)Variantic – sprzedaż w Internecie


Uzupełnieniem programu do projektowania CAD/CAM TopSolid Wood jest również Internetowy Konfigurator Produktów 3D Variantic. Jest to platforma umożliwiająca sprzedaż produktów w Internecie. To dzięki niej klient ma możliwość skonfigurować odpowiedni do swoich wymagań produkt. Dzięki szczegółowej grafice i szybkości działania ma możliwość automatycznego sprawdzania dokonanych przez siebie zmian. 


Co więcej, Variantic posiada również możliwość wyliczania ceny w czasie rzeczywistym. Od razu można zaobserwować, jak dokonane zmiany wpływają na cenę końcową. Niebywałą zaletą internetowego konfiguratora 3D Variantic jest fakt, że działa on bezpośrednio przy użyciu standardowych przeglądarek internetowych bez potrzeby instalowania dodatkowych aplikacji. Można go uruchomić zarówno na komputerach osobistych, jak i tabletach oraz telefonach komórkowych. 

» Dowiedz się więcej o TopSolid Wood


» Dowiedz się więcej o Variantic


#TopSolidWood, #Variantic, #konfigurator_drzwi

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Pełny model drzwi w konfiguratorze TopSolid Wood

fot. TopSolution

Pełny model drzwi w konfiguratorze TopSolid Wood

TopSolid Wood pozwala na zmianę dowolnego elementu

fot. TopSolution

TopSolid Wood pozwala na zmianę dowolnego elementu

» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży