| Wyświetleń:3430

PAGEN nawiązuje współpracę z MACO

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Drzwi PVC małopolskiego producenta stolarki z zasuwnicą PROTECT Z-TF

fot. Pagen

Drzwi PVC małopolskiego producenta stolarki z zasuwnicą PROTECT Z-TF


Firma PAGEN Sp. z o.o. nawiązała współpracę z austriackim producentem okuć – firmą MACO. W ramach współpracy drzwi PVC małopolskiego producenta będą wyposażane w zasuwnicę PROTECT Z-TF 2MF 2 i.S.


PROTECT Z-TF to półautomatyczny zamek 3-zapadkowy. Kaseta główna, jak i dwie dodatkowe kasety zasuwnicy zostały wyposażone w zapadki zapewniające bezpieczne i ciche zamykanie. Zapadki multifunkcyjne sprawiają, że natychmiast po zamknięciu drzwi skrzydło jest bezpiecznie i niezawodnie przytrzymywane w trzech punktach. Całość dodatkowo uzupełniają 2 masywne inteligentne czopy i.S., które automatycznie dopasowują się do luzu wrębowego w zakresie od 10 mm do 14 mm. 

W drzwiach wyposażonych w tradycyjne zasuwnice podtrzymujące je za pomocą jednej zapadki dochodzi niekiedy do odkształceń w punktach narożnych – zwłaszcza w drzwiach narażonych na duże nasłonecznienie. Dzięki zastosowaniu równomiernie usytuowanych 6 punktów ryglowania docisk skrzydła do ramy jest symetryczny na całej długości drzwi zapewniając szczelność i izolację akustyczną – tłumaczy Ireneusz Wierciak, Product Manager w PAGEN Sp. z o.o.Po zamknięciu drzwi automatycznie zatrzaskują się zapadki multifunkcyjne zamka głównego oraz kaset dodatkowych. Przekręcenie klucza powoduje wysunięcie rygla w kasecie głównej oraz przesunięcie inteligentnych czopów i.S. Przy odryglowywaniu zamka, przekręcenie klucza powoduje wsunięcie rygla zamka głównego oraz rozblokowanie czopów i.S. Cofnięcie zapadek multifunkcyjnych zamka głównego oraz kaset dodatkowych następuje przy użyciu klamki lub po przekręceniu klucza w prawo.

Zasuwnica Z-TF to unikatowy produkt w portofolio MACO, dający końcowemu klientowi bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Na uwagę zasługuje fakt, że zasuwnica współpracuje z elektrozaczepami, dzięki czemu nadaje się również do nieruchomości z wieloma lokalami mieszkalnymi. Może być doposażony nawet w 4 czopy i.S., co znacząco zwiększa odporność na włamanie - RC2 i RC2(N). Nowa opcja doposażenia to dwa haki, które będą świetnym dopełnieniem zapadek multifunkcyjnych (MF-HO). Cieszę się, że nasze rozwiązanie PROTECT Z-TF spotkało się z uznaniem firmy PAGEN. Liczę na owocną współpracę – podsumowuje Michał Dzięgiel, Dyrektor Regionu Południowego w MACO.


Zasuwnica MACO PROTECT Z-TF 2MF 2 i.S. jest dostępna w systemach drzwi PVC Classic Line oraz Modern Line marki PAGEN od września 2020 roku.

#Pagen, #MACO, #okucia, #drzwi_PVC, #zasuwnica

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

PAGEN SP. Z O.O.

32-864 Gnojnik
Gnojnik 699
tel.: +48 14 68 69 919
Fax: +48 14 68 69 960
e-mail: biuro@pagen.pl
https://pagen.pl/
https://www.facebook.com/pagenpl/ML System postuluje optymalizację współczynnika opustu w PV

ML System postuluje optymalizację współczynnika opustu w PV

ML System postuluje skalkulowanie rozliczeń w taki...

Unilink Poland i wdrożenie pierwszego w Polsce centrum FOM Industrie LMX650

Unilink Poland i wdrożenie pierwszego w Polsce centrum FOM Industrie LMX650

Unilink Poland z Wrześni wziął udział we wdrożeniu...

Zmiany w funkcjonowaniu VITO Polska

Zmiany w funkcjonowaniu VITO Polska

Po 20 latach nadchodzi czas na zmiany. Od 1 września...

Reveal Slide – nowy produkt OknoPlus

Reveal Slide – nowy produkt OknoPlus

Po wiosennej premierze okna Reveal, wraz z początkiem...

Apartamentowiec 611 West 56th Street w systemach ALUPROF

Apartamentowiec 611 West 56th Street w systemach ALUPROF

W Nowym Jorku powstaje apartamentowiec, będący...» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży