| Wyświetleń:3557

Firma Vikking ma nowego Członka Zarządu

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Firma Vikking ma nowego Członka Zarządu

fot. Vikking

Firma Vikking ma nowego Członka Zarządu


Z początkiem sierpnia br. do firmy Vikking, producenta oferującego stolarkę okienną PVC z efektem REAL WOOD oraz drzwi kompozytowych, dołączył Marek Karwowski, obejmując stanowisko dyrektora ds. sprzedaży i marketingu z funkcją członka zarządu. 


Zadaniem Pana Marka Karwowskiego będzie realizacja strategii rozwoju sprzedaży na rynku krajowym oraz dalszy intensyfikację sprzedaży eksportowej. Firma Vikking w ramach planowanej ekspansji dystrybucji z wykorzystaniem nowoczesnych kanałów komunikacji zamierza także zintensyfikować aktywność w obszarze marketingu ze wsparciem Partnerów Handlowych w prowadzeniu Autoryzowanych Salonów Partnerskich.

Marek Karwowski jest doświadczonym managerem realizującym w przeszłości projekty restrukturyzacyjne w firmach z branży budowlanej, motoryzacyjnej oraz finansowej. Jego działania koncentrowały się głównie na zadaniach z zakresu sprzedaży i marketingu opartego na właściwym zarządzaniu produktem. 

Swoją karierę rozpoczął od Grupy ATLAS, uczestnicząc w restrukturyzacji zakupionej od Skarbu Państwa firmy DOLINA NIDY w obszarze produktu, kanałów sprzedaży i komunikacji marketingowej. Przez wiele lat związany był z producentem chemii montażowej i budowlanej, firmą SELENA S.A. - jednym z polskich liderów produkujących najszerszy asortyment chemii budowlanej w Polsce. 

W firmie SELENA był inicjatorem i uczestnikiem projektu pobicia Rekordu Guinnessa, który udało się zrealizować wraz z grupą 5 Mistrzów Polski Glazurnictwa. Z produkcją okien i drzwi związał się w firmie Vetrex, w której przez ostatnie prawie 3 lata zarządzał działem sprzedaży i marketingu. Ustanowił nowy standard Salonów Autoryzowanych, zmodyfikował sposób przygotowywania ofert oraz obsługi klientów z segmentu premium.

Jestem przekonany, że wraz z Panem Tadeuszem Konaszukiem - prezesem zarządu firmy Vikking oraz całym zespołem managerów będziemy mogli wspólnie realizować dalszy rozwój firmy oparty o innowacyjność produktową. Firma posiada znakomite rozwiązania produktowe, nowy park maszynowy, dobrą opinię wśród partnerów handlowych w Polsce oraz poza jej granicami. Innowacyjny sposób wykończenia struktury profili okiennych, łudząco przypominający w dotyku strukturę naturalnego drewna pod nazwą REAL WOOD jest przedmiotem międzynarodowej ochrony patentowej z walidacją w 16 krajach świata. Innowacyjna technologia lakierowania całych profili skrzydeł oraz ram okiennych w dowolny kolor RAL, dają wymagającym klientom nietypowe możliwości realizacji swoich marzeń o oknach, których nie ma nikt inny. Będziemy wspólnie z zarządem realizować projekty wspierające dalszy dynamiczny rozwój – zadeklarował Marek Karwowski, nowy członek zarządu w firmie Vikking.  


#stolarka_otworowa, #Vikking, #drzwi_kompozytowe, #Biała_Podlaska

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY