| Wyświetleń:3390

Ensinger stawia na największe na świecie targi BAU

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Specjalista w dziedzinie profili izolacyjnych do energooszczędnych okien, drzwi i elewacji chce pogłębić dialog poprzez kontakt osobisty i rozwiązania cyfrowe.


Kryzys wywołany koronawirusem miał przy tym istotne znaczenie i nie został on jeszcze zażegnany. Sytuacja ta wyzwoliła niesamowity potencjał energii i kreatywność. 

Szczególnie teraz możliwe są zmiany, które będą kształtowały przyszłość w branży budowlanej – mówi Matthias Rink, kierownik ds. sprzedaży profili insulbar firmy Ensinger. – Bezpośrednia komunikacja z obecnymi oraz nowymi partnerami jest dla nas bardzo ważna. Dlatego w styczniu będziemy znowu obecni na targach w Monachium. BAU to czołowe na świecie targi, oferujące niepowtarzalną platformę dialogu, którą będziemy rozwijali również dzięki rozwiązaniom cyfrowym.


Zmiany klimatu i ochrona zasobów


Podczas targów BAU nie będzie brakować tematów do rozmów, jeśli chodzi o zrównoważone rozwiązania w takich kwestiach, jak wyzwania zmiany klimatu lub zasoby i recykling. Ensinger uważany jest za godnego zaufania i solidnego partnera. W 1977 roku ten specjalista w dziedzinie tworzyw sztucznych wprowadził na rynek międzynarodowy pierwszy profil seryjny przekładki izolującej termicznie do profili metalowych ram okien, drzwi i elewacji. Do dziś firma oferuje produkty odpowiadające prawie każdym wymaganiom.

Poza szerokim asortymentem standardowym mostków izolacyjnych insulbar®, firma Ensinger oferuje indywidualne rozwiązania i innowacje, takie jak nieprzesuwne profile do drzwi oraz szczególnie energooszczędne i zrównoważone systemy – na przykład profile insulbar RE wykonane z czystego, pochodzącego z recyklingu poliamidu. Deklaracja środowiskowa produktu (EPD) czy certyfikat „Cradle to Cradle Material Health” są potwierdzeniem sprawdzonych danych.

Digitalizacja w dialogu


Dane są od dawna częścią produktu – wyjaśnia Matthias Rink. – Transformacja cyfrowa przenika również do usług i komunikacji. Niesie ona ze sobą ogromne korzyści, z których korzystamy podczas kryzysu wywołanego przez koronawirusa i będziemy korzystać również po jego zażegnaniu. Dlatego też na naszym stoisku na targach BAU oraz wirtualnie kładziemy szczególny nacisk na cyfrowy dialog w celu wzmocnienia indywidualnej komunikacji z zainteresowanymi i klientami na całym świecie.


#insulbar, #profile_izolacyjne, #mostki_izolacyjne, #profile_dystansowe, #Nufringen

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


ALUPROF partnerem strategicznym 10. PLGBC Green Building Symposium

ALUPROF partnerem strategicznym 10. PLGBC Green Building Symposium

Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego (PLGBC)...

Nowoczesna kontrola dostępu i zamek samoryglujący

Nowoczesna kontrola dostępu i zamek samoryglujący

Rozwiązania z zakresu kontroli dostępu i nowoczesnych...

Nowa kolekcja oklein od marki KRISPOL. Pobierz Trendbook

Nowa kolekcja oklein od marki KRISPOL. Pobierz Trendbook

Marka KRISPOL prezentuje innowacyjne i matowe wzory...

SALAMANDER: foodtruck w Türkheim

SALAMANDER: foodtruck w Türkheim

W ramach podziękowania pracownikom za zaangażowanie i...

Julian Alaphilippe z Deceuninck-Quick-Step Mistrzem Świata Imola 2020

Julian Alaphilippe z Deceuninck-Quick-Step Mistrzem Świata Imola 2020

Francuz zdobył słynną tęczową koszulkę na torze...» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży