| Wyświetleń:3181

Wyniki głosowania na Najlepszy Bieg w historii Nice 1 Ligi Żużlowej

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Wyniki głosowania na Najlepszy Bieg w historii Nice 1 Ligi Żużlowej

fot. Nice

Wyniki głosowania na Najlepszy Bieg w historii Nice 1 Ligi Żużlowej


Wyścig Hansa Andersena z 2017 roku otrzymał najwięcej głosów kibiców w plebiscycie na Najlepszy Bieg w historii Nice 1 Ligi Żużlowej. W klasyfikacji końcowej Duńczyk zebrał aż 63% głosów!


Firma Nice w latach 2014-2019 była sponsorem tytularnym pierwszej ligi żużlowej. Po sześciu latach niezwykle udanej współpracy, w trakcie których rozgrywki żużlowe pojawiły się na szklanych ekranach, a poziom organizacyjny ligi wydatnie wzrósł, współpraca z Polskim Związkiem Motorowym została zakończona. Od sezonu 2020 nowym sponsorem tytularnym ligi został eWinner! 

Na zakończenie tej wspaniałej współpracy, Nice, wraz z Polskim Związkiem Motorowym oraz Główną Komisją Sportu Żużlowego, zorganizowali plebiscyt na najlepszy bieg ostatnich sześciu lat. Po konsultacji z dziennikarzami obsługującymi na przestrzeni lat rozgrywki Nice 1 Ligi Żużlowej, do udziału w konkursie nominowano ostatecznie trzy wyścigi.

Po zliczeniu wszystkich głosów okazało się, że autorem najlepszego biegu w historii Nice 1 Ligi Żużlowej został Hans Andersen! Ostatni bieg meczu Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź decydował o ostatecznym wyniku spotkania. Wyścig, który zgarnął aż 63% głosów, można zobaczyć TUTAJ. Drugie miejsce w głosowaniu kibiców zdobył Mikkel Michelsen (30% głosów). Na trzecim miejscu sklasyfikowany został Daniel Bewley (7%). Cieszymy się, że w Nice 1 Lidze Żużlowej można było oglądać wiele tak interesujących wyścigów. Konkurs stanowił podsumowanie naszego sponsoringu tytularnego rozgrywek pierwszej ligi żużlowej. Dla firmy Nice było to niezwykle interesujące 6 lat i myślę, że mamy spory wkład w rozwój tej klasy rozgrywkowej, a także wzrost wartości praw telewizyjnych – mówi Wojciech Jankowski z firmy Nice. 

 

Hans Andersen otrzymał prestiżowe wyróżnienie w trakcie piątkowej konferencji na stadionie Orła w Łodzi: Pamiętam doskonale ten bieg. Bardzo lubię adrenalinę, która towarzyszy ostatnim wyścigom. Źle wystartowałem, ale ostatecznie udało się wyprzedzić na dystansie Troya Batchelora i zremisować cały mecz. A było blisko, żeby Rohan Tungate także wyprzedził Troya, a wtedy odnieślibyśmy nawet wyjazdowe zwycięstwo.


W nagrodę Hans Andersen otrzymał napęd do bramy garażowej NiceHome Avio. W konkursie udział wzięło kilka tysięcy kibiców. Każdy mógł dodatkowo napisać uzasadnienie. Laureatka konkursu wybrała Hansa Andersena, ponieważ… 

Wyścig trzymał w napięciu do ostatniej sekundy. O to przecież w żużlu chodzi. Przez cały wyścig nie było wiadomo, kto wygra bieg i kto wygra mecz. A na końcu wygrywa najlepszy – napisała Pani Karolina, która w nagrodę otrzyma napęd do bramy garażowej NiceHome Avio.


Firma Nice była sponsorem tytularnym rozgrywek pierwszej ligi żużlowej od 2014 roku. Obecnie Nice wspiera kilka projektów żużlowych, a także we własnym zakresie organizuje rozgrywki z serii Nice Cup i Nice Challenge oraz jest sponsorem kilku klubów żużlowych i zawodników.

#NiceCup, #NiceChallenge, #marketing_sportowy, #żużel

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Nice Polska Sp. z o.o.

05-800 Pruszków
Parzniewska 2a
tel.: 022 7594000
tel.: 022 7594012
Fax: 022 7594022
e-mail: nice@nice.com.pl
http://www.nice.pl
https://www.facebook.com/NiceGroupPoland/Walne Zgromadzenie Członków Związku Polskie Okna i Drzwi

Walne Zgromadzenie Członków Związku Polskie Okna i Drzwi

W czwartek 17 września odbyło się Walne Zgromadzenie...

ML System postuluje optymalizację współczynnika opustu w PV

ML System postuluje optymalizację współczynnika opustu w PV

ML System postuluje skalkulowanie rozliczeń w taki...

Unilink Poland i wdrożenie pierwszego w Polsce centrum FOM Industrie LMX650

Unilink Poland i wdrożenie pierwszego w Polsce centrum FOM Industrie LMX650

Unilink Poland z Wrześni wziął udział we wdrożeniu...

Zmiany w funkcjonowaniu VITO Polska

Zmiany w funkcjonowaniu VITO Polska

Po 20 latach nadchodzi czas na zmiany. Od 1 września...

Reveal Slide – nowy produkt OknoPlus

Reveal Slide – nowy produkt OknoPlus

Po wiosennej premierze okna Reveal, wraz z początkiem...» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży