| Wyświetleń:3554

Okna REHAU w inwestycji Unique Tower

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Unique Tower

fot. Rehau | Unique Tower

Unique Tower to budynek zlokalizowany przy ul. Grzybowskiej 51 w Warszawie, którego inwestorem jest spółka z Grupy Kapitałowej Marvipol. Obiekt jest unikalnym rozwiązaniem funkcjonalnym łączącym dwa typy apartamentów. 


Royal Tulip Warsaw Apartments na pierwszych 16 piętrach to kompleks luksusowych apartamentów inwestycyjnych. W drugiej części budynku od 17 piętra, powstanie 47 apartamentów premium wyposażonych w najwyższej klasy udogodnienia, które sprawią, że każdy dzień spędzony wewnątrz Unique Tower będzie wyjątkowy. 

Dla zapewnienia możliwie najwyższego standardu przewidziano całą gamę pięciogwiazdkowych udogodnień, takich jak m.in. nowoczesna strefa spa i fitness, nastrojowa restauracja serwująca dania à la carte, klimatyczna kawiarnia oraz elegancki lounge bar. Cały budynek zaprojektowany został tak, by pozwalać zarówno jego stałym mieszkańcom, jak i tymczasowym lokatorom żyć na najwyższym poziomie.

W samym sercu Warszawy

Lokalizacja to ogromny atut inwestycji. Z jednej strony zaprojektowana przestrzeń, może stać się prywatną oazą spokoju i idealnym miejscem do odpoczynku w tętniącej życiem metropolii. 

O niesamowity widok z apartamentów zadba firma RODEX, decydując się na okna REHAU na profilach SYNEGO MD. Łącznie to 728 okien o podwyższonych parametrach akustycznych, które gwarantują ciszę i niecodzienną perspektywę na nowoczesne miasto. Ostatnie, 28. piętro inwestycji, w całości zajmie ekskluzywny penthouse o spektakularnej powierzchni 500 m². Tę jedyną w swoim rodzaju luksusową przestrzeń można dowolnie zaaranżować. Mieszkańcy niepowtarzalnego apartamentu uzyskają możliwość podziwiania panoramy Warszawy z unikalnym widokiem na cztery strony świata.

#inwestycja, #Unique_Tower, #SYNEGO_MD, #profile_okienne

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY