| Wyświetleń:5238

Nowa zewnętrzna roleta solarna DAKEA SSR

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Oparta na technologii solarnej roleta zewnętrzna do okien dachowych to rozwiązanie podnoszące komfort i bezpieczeństwo każdego budynku. Chroni dom przed przegrzewaniem latem i chłodem zimą. 


Zwiększa do 16% izolację termiczną (w zależności od pakietu szybowego okna). Zamknięta znacznie redukuje hałasy z zewnątrz, zapewnia bezpieczeństwo i 100% prywatność. Sprawdzi się we wszystkich pomieszczeniach, w których wysoki komfort użytkowania jest priorytetem, takich jak sypialnie czy salony na poddaszach. 

   

Zaprojektowana, by pasować idealnie do wszystkich rozmiarów okien dachowych Dakea. Jej montaż jest bardzo prosty (zajmuje ok. 20 min.), możliwy także na już zainstalowanych oknach dachowych, dlatego produkt sprawdzi się nie tylko w nowym budownictwie. Z uwagi na zastosowanie paneli słonecznych roleta nie wymaga podłączania do zewnętrznego źródła zasilania (nie ma też okablowania, wymuszającego wiercenie). Roleta solarna Dakea SSR to produkt przyjazny środowisku, w dłuższej perspektywie przełożyć się może na zmniejszenia zużycia energii elektrycznej i oszczędności. 
Fabrycznie sparowany pilot ścienny dołączony do rolety może obsługiwać jednocześnie do 200 rolet (zasięg do 30m). Produkt może być kompatybilny z io-homecontrol®, co umożliwi podłączenie do systemu inteligentnego domu. Produkt objęty 3-letnią gwarancją.

» Dowiedz się więcej na www.dakea.pl


Artykuł promocyjny
#okna_dachowe, #okna_solarne

Zainteresowany? Poproś o ofertę!