| Wyświetleń:4000

Nowe rozwiązanie od REHAU: balkon francuski SKYFORCE

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Nowe rozwiązanie od REHAU: balkon francuski SKYFORCE

fot. REHAU | Nowe rozwiązanie od REHAU: balkon francuski SKYFORCE» Atrakcyjne wzornictwo oraz bezpieczeństwo


SKYFORCE to odpowiedź na potrzeby Klientów i rynku. Duże przeszklenia okienne to trend, który znany jest nie tylko w przypadku realizacji dużych inwestycji, ale przede wszystkim wykorzystywany w projektach domów jednorodzinnych. Jak więc zabezpieczyć okno o wysokości kondygnacji, tak by nic nie zakłócało nam widoku?

» SKYFORCE


To nowy system przeszklonych balkonów francuskich. Jego ramy bez kłopotu dopasujemy do indywidualnego koloru okna. Dzięki temu SKYFORCE perfekcyjnie i zarazem dyskretnie podkreśla czyste prowadzenie linii nowoczesnej fasady, a szklana konstrukcja płyty czołowej zapewnia najlepszy widok na zewnątrz.

» Bezpieczeństwo z certyfikatem 


Wybierając SKYFORCE możesz polegać na certyfikowanym rozwiązaniu systemowym. Oznacza to, że wszystkie komponenty są do siebie idealnie dopasowane i połączone z Twoimi oknami REHAU w sposób odporny na obciążenia.» Łatwy i sprawny montaż


Co niezwykle ważne praca ze SKYFORCE jest maksymalnie ułatwiona. Montaż nie wymaga wiercenia otworów w elewacji. Dzięki zastosowaniu wkrętów zamiast tulei po stronie wrębu możliwy jest bezpośredni montaż na ramie okiennej.


» Wszechstronne zastosowanie


Balkon francuski SKYFORCE można montować na stolarce z systemów REHAU Euro-Design 70, Brillant-Design, SYNEGO oraz GENEO.

» Wzbogać swoją ofertę


Oferuj kompletne rozwiązanie REHAU. Dzięki zasadzie „wszystko z jednego źródła“ nie są już potrzebne czasochłonne dodatkowe uzgodnienia. Skutecznie ułatwia to budowę i skraca jej realizację, a przede wszystkim wpływa na zadowolenie i komfort Twojego Klienta.

Masz pytania? Chcesz poznać ofertę REHAU? Napisz do nas klikając tutaj.

Materiał promocyjny

#balkon_francuski, #SKYFORCE

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY