| Wyświetleń:2169

Okna REHAU wyróżnione przez IRBS

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Okna REHAU wyróżnione przez IRBS

fot. REHAU | Okna REHAU wyróżnione przez IRBS

System GENEO dla domów pasywnych decyzją kapituły IRBS został laureatem V edycji programu Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarskiej 2020.


To dla nas wyraz zaufania, ale i zobowiązania wobec naszych Klientów. Kiedy w 2008 roku system GENEO oparty o materiał kompozytowy wzmocniony włóknem szklanym zrewolucjonizował rynek, po dekadzie zaprezentowaliśmy jego nową generację – komentują otrzymanie wyróżnienia przedstawiciele REHAU. 


RAU-FIPRO X to przepis na sukces! To właśnie dzięki niemu oferujemy produkt, który nie ma konkurencji. Ograniczamy mostki termiczne, co gwarantuje znakomity poziom efektywności energetycznej. Jesteśmy gotowi realizować indywidualne projekty z całkowitym wzmocnieniem profili aż po narożniki – bez stosowania wzmocnień ze stali. Obserwujemy i wyznaczymy trendy. Dostosowujemy ofertę do potrzeb użytkowników, okna GENEO RAU-FIPRO X to przeszklenia okienne o wysokości kondygnacji zachowujące świetne parametry. Co więcej profile okienne z RAU‑FIPRO X posiadają certyfikat instytutu Passivhaus Institut w Darmstadt.


Po ponad 12 latach system GENEO wciąż odnosi sukcesy, a uznane rozwiązanie w branży stolarki okiennej RAU-FIPRO zostało wzmocnione o współczynnik X.

#systemy_PVC, #profile_PVC, #nagrody

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY