| Wyświetleń:831

PATRANS – produkcja stojaków drewnianych z dobrymi perspektywami

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Stojak drewniany do transportu okien zabezpieczony pianką

fot. PATRANS | Stojak drewniany do transportu okien zabezpieczony pianką

PATRANS to młode przedsiębiorstwo na rynku zajmujące się produkcją stojaków drewnianych do transportu stolarki otworowej. O kulisach powstania PATRANS pisaliśmy w zeszłym roku (przeczytaj), a dziś sprawdzamy, jak firma radzi sobie na rynku. Rozmawiamy z Panią Pauliną Smajkiewicz, z właścicielką firmy.


Pani Paulino, jakie zmiany zaszły od czasu poprzedniej rozmowy z Państwem?

Wypłynęliśmy na szerokie wody. Do naszej oferty dołączyły stojaki metalowo-drewniane, które są niespotykane w tej branży. Dodatkowo wprowadziliśmy stojaki metalowe zabezpieczane gumą, które doskonale sprawdzą się w transporcie szyb, co oznacza rozszerzenie naszej działalności oraz otwartość na nowe współprace.

Co okazuje się najważniejsze, aby funkcjonować i rozwijać na tym rynku?

Przede wszystkim jakość oferowanych produktów i usług. Od początku działalności naszej firmy stawiamy na jakość: 

» materiałów – stojaki produkujemy z drzewa sosnowego, co pozwala nam zaproponować dobrą ceną w parze z wysoką jakością wykonania.

» narzędzi – wykorzystujemy najlepsze na rynku narzędzia, które gwarantują dużą moc produkcyjną 

Stojaki zabezpieczamy pianką, co pozwala uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Każdy wyprodukowany przez nas stojak poddawany jest ostatecznej kontroli zanim trafi do klienta. Nie idziemy na „łatwiznę”. Najważniejsza jest jakość, a nie ilość.

Proszę przypomnieć, jakie produkty oferujecie?

Naszym najlepiej sprzedającym się produktem są stojaki drewniane do transportu okien. Zaopatrujemy w nie firmy nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Bardzo cieszymy się i dziękujemy za tak ogromne zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni. niedawno poszerzyliśmy ofertę o stojaki metalowe. Zdecydowanie naszą zaletą jest fakt, ze produkujemy stojaki nie tylko o standardowych wymiarach. Jesteśmy elastyczni i otwarci na potrzeby i wymagania naszych klientów. 

Czy poprzedni rok był dla Państwa udany?

Miniony rok wzbogacił naszą firmę o masę pozytywnych doświadczeń. Poznaliśmy bliżej branżę okienną oraz udało nam się zawrzeć owocne współprace oraz znajomości. Zainwestowaliśmy w nowe sprzęty, takie jak najwyższej jakości zakrętarki czy piły do cięcia drewna. Dodatkowo skróciliśmy czas realizacji zamówień. To wszystko dzięki wspaniałemu gronu naszych pracowników. 

Poprzedni rok był rokiem przełomowym w naszej działalności – jesteśmy rozpoznawalni w branży, a to oznacza, że obecny rok będzie jeszcze lepszy od poprzedniego. Nie zwalniamy tempa! W dalszym ciągu będziemy modernizować produkcję i dbać o poszerzenia grona naszych klientów.

Jakie są plany na przyszłość?

Rozwój, rozwój i jeszcze raz rozwój! Nie spoczywamy na laurach. W planach mamy wprowadzenie nowego produktu, ale szczegółów na razie nie możemy zdradzić. Obiecujemy, że jeszcze nie raz Państwo o nas usłyszą!

#transport_stolarki, #logistyka, #stojaki_transportowe

Zainteresowany? Poproś o ofertę!