| Wyświetleń:758

Skuteczne naprawianie uszkodzeń i wad

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

BAO-CHEMIE

fot. BAO-CHEMIE |

Przedsiębiorstwo JB Global Jakub Braciszewski jest wyłącznym przedstawicielem niemieckiej firmy BAO-CHEMIE w Polsce, dostawcy specjalizującego się w produktach do naprawy zniszczonych powierzchni z drewna i tworzyw sztucznych. 

Ponad 50 lat doświadczeń niemieckiego partnera zaowocowało stworzeniem szerokiej gamy wyrobów. Ofertę tworzą cztery podstawowe grupy produktowe:

» Środki retuszujące do naprawy zniszczeń, takich jak rysy lub uszkodzenia krawędzi. W asortymencie znajdują się mazaki do barwienia transparentnego oraz kryjącego z możliwością dobrania koloru do próbki nabywcy. 

» Środki wypełniające do uzupełniania ubytków, otworów w sękach, drobnych zadrapań, pęknięć itp., takie jak wosk miękki, wosk do retuszowania i wosk twardy oraz szpachle i kity. 

» Lakiery w aerozolu do zabezpieczenia naprawianych powierzchni oraz lakiery barwiące. 

» Środki pomocnicze do napraw: włóknina, palniki do wosków twardych, szpachtułka, środki do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni z drewna i tworzyw sztucznych. Firma proponuje gotowe zestawy serwisowe dedykowane monterom drzwi. Co istotne, istnieje również możliwość przygotowania walizki serwisowej według konkretnego zapotrzebowania klienta.
Na stronie bao-chemie.pl można zapoznać się z filmowymi prezentacjami różnego typu napraw, jakie można zrealizować przy użyciu produktów BAO-CHEMIE. 

#BAO-CHEMIE, #naprawa stolarki, #retusz stolarki

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

fot. BAO-CHEMIE

» Więcej na subportalu montaż