| Wyświetleń:948

Jak renowacja, to z Construo Okna i Drzwi

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Construo Okna i Drzwi

fot. Construo Okna i Drzwi |

Jak to w życiu bywa, koniec jednego przyczynia się do początku drugiego, i tak też było w tym przypadku. Jeden z białostockich producentów drzwi ogłosił upadłość, w związku z tym trzech pracowników postanowiło rozpocząć własną działalność. Czym można się zająć, jak od wielu lat produkowało się stolarkę? Nie pozostaje nic innego, jak wykorzystać zdobytą przez lata wiedzę i pozostać w branży. Tak też powstała firma Construo Okna i Drzwi.

Głównym profilem działalności firmy jest pogwarancyjny serwis oraz usługi dodatkowe. Jako jedna z niewielu firm, Construo specjalizuje się w renowacji stolarki drewnianej. Jak podkreśla Pan Michał Bruj, współwłaściciel firmy Construo Okna i Drzwi: Konkurencja w dziedzinie serwisu pogwarancyjnego i renowacji nie jest zbyt duża. Z przykrością ubolewamy nad tym, że świadomość producentów, jak ważna w budowaniu i kształtowaniu marki jest obsługa posprzedażowa, jest bardzo niewielka. Producenci nie są zainteresowani obsługą pogwarancyjną, a po upływie gwarancji klient praktycznie jest pozostawiony sam sobie. Często nie wie jak pielęgnować i dbać o swoje okna, zwłaszcza te wykonane z drewna. Stolarka wymaga poświęcenia jej odrobiny czasu, przynajmniej raz w roku.

Z usług firmy Construo może skorzystać każdy klient, zarówno ten indywidualny, jak i instytucjonalny. Jak zapewniają właściciele, niemal w każdym przypadku są w stanie znaleźć rozwiązanie problemu i poprawnie dokonać naprawy. Construo dopiero rozpoczyna działalność, dlatego na chwilę obecną z ich usług mogą korzystać jedynie mieszkańcy Białegostoku, Warszawy oraz okolic. Jednak przy większych zleceniach jest możliwość wykonania usługi terenie całego kraju.


W związku z tym, że firma dopiero zaczynamy się rozwijać, szukamy producentów okien zainteresowanych zewnętrznym serwisem na terenie woj. podlaskiego i mazowieckiego. W przyszłości chcielibyśmy również dystrybuować w naszym biurze produkty naszych dostawców, tj.: Sokółka Okna i Drzwi, Aluron, Winkhaus, Teknos, Dewenter, Ventair. Chcielibyśmy również w przyszłym roku wprowadzić do oferty okładanie aluminium zamontowanych już okien drewnianych – dodaje Pan Michał Bruj.

Nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć powodzenia oraz wytrwałości na tak specyficznym rynku, w którym wszyscy staramy się działać i odnosić sukcesy.

red. Małgorzata Krukowska
Oknonet.pl


Reklama
#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!