| Wyświetleń:5315

Jak oszczędzać ciepło w naszych domach? Uszczelka renowacyjna VIKKING

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Uszczelka renowacyjna VIKKING

fot. VIKKING | Uszczelka renowacyjna VIKKING

Zima coraz bliżej... W obecnej sytuacji poszukujemy oszczędności w naszych domowych budżetach. Dbając o środowisko, szukamy najefektywniejszych rozwiązań, aby ogrzać nasze domy i zachować jak najwięcej ciepła.


Uszczelka renowacyjna produkcji VIKKING to doskonałe rozwiązanie na nieszczelne okna. Stosowane są z powodzeniem w procesie produkcji drzwi kompozytowych i okien VIKKING eksportowanych do najdalszych zakątków świata i różnych stref klimatycznych. Oferowane uszczelki idealnie nadają się do renowacji nieszczelnych, starych okien.

Co wyróżnia uszczelkę VIKKING?

Silikonowa uszczelka o specjalnie zaprojektowanym, asymetrycznym kształcie jest trwalsza od tradycyjnych uszczelek EPDM. Nawet po wielu latach nie ulega trwałemu odkształceniu. Co gwarantuje, że nie utraci elastyczności nawet w bardzo niskich i wysokich temperaturach (od -40°C do +80°C), zachowując elastyczność i zakres pracy od 2 do 9 mm.
Uszczelka renowacyjna VIKKING
Uszczelki renowacyjne Vikking pasują do niemal wszystkich systemów okiennych. Jest to autorskie rozwiązanie firmy VIKKING, które jest przedmiotem międzynarodowej ochrony patentowej.

#SerwisOkien, #UszczelkiRenowacyjne, #BialaPodlaska

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY
» Więcej na subportalu montaż