Czysty montaż z produktami Soudal

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

W dbałości o przyspieszenie prac wykończeniowych, Soudal stworzył wielofunkcyjne produkty, dzięki którym z łatwością usuniemy świeże zabrudzenia i w krótkim czasie zaprowadzimy porządek w remontowanym pomieszczeniu.

Ściereczki czyszczące Swipex są doskonałym uzupełnieniem niezbędnika każdego majsterkowicza lub montera. Wykonane z niepylącej tkaniny nasączonej mieszaniną łagodnych rozpuszczalników, substancji powierzchniowo czynnych i środków ochrony skóry sprawdzą się podczas oczyszczania elementów z pozostałości pianek, klejów, farb i uszczelniaczy. Poręczne i szczelne opakowanie nie pozwala na wyschnięcie i utratę właściwości chusteczek. Produkt jest przy tym nieszkodliwy dla skóry i środowiska naturalnego.


Reklama

W przypadku uporczywych zabrudzeń z pianki poliuretanowej, warto rozważyć zakup płynu czyszczącego do pianki w aerozolu. Pomaga on usunąć świeże plamy z nieutwardzonej pianki poliuretanowej z futryn, ościeży, parapetów, szkła, metali i wielu tworzyw sztucznych odpornych na rozpuszczalniki. Równie dobrze sprawdzi się podczas odtłuszczania powierzchni metalowych przed zastosowaniem poliuretanów i silikonów. Jego formułę stanowi mieszanina rozpuszczalników i gazów pędnych nieszkodliwych dla środowiska naturalnego. Opakowanie płynu zawiera dodatkowy aplikator słomkowy zapewniający precyzyjne i oszczędne dozowanie.

#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Grupa MAGNUM – nowoczesna hurtownia z ambasadorem Dobrego Montażu u steru

Grupa MAGNUM – nowoczesna hurtownia z ambasadorem Dobrego Montażu u steru

Kampania DOBRY MONTAŻ przedstawiła niedawno nowego...

Powłoki Soudatight dla szybkiej i profesjonalnej wymiany okien

Powłoki Soudatight dla szybkiej i profesjonalnej wymiany okien

Efektywne źródło ciepła nie wystarczy, aby zapewnić...

Nowe akcesoria do montażu MS więcej niż OKNA

Nowe akcesoria do montażu MS więcej niż OKNA

Aby pomóc wykonawcom w mocowaniu i transporcie okien,...

GLASER – praca serwisanta okien na co dzień

GLASER – praca serwisanta okien na co dzień

W tym krótkim i zwięzłym poradniku serwisanci GLASER...» Więcej na subportalu montaż