Premiera PIANY TYTAN ENERGY 2020 na Targach BUDMA 2014

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Piana Tytan Energy 2020 to absolutna nowość firmy Selena. Jest dedykowana bezpośrednio dla budownictwa energooszczędnego. Jak zapewnia Selena, piana używana w izolacji stolarki otworowej redukuje straty ciepła nawet do 60%. 

Piana certyfikowana jest przez Instytut Techniki Budowlanej. Dla pierwszych 50 osób, które zgłoszą się na Strefę Testów Seleny w pawilonie numer 2 na Targach BUDMA w Poznaniu, na hasło OKNONET dostawca ma przygotowane pojedyncze darmowe puszki piany Tytan Energy 2020.

Piana Tytan Professional Energy 2020 to nowość nie tylko w ofercie firmy Selena, ale też nowość rynkowa. Na Targach Budma 2014 w Poznaniu piana będzie miała swoja premierę również na strefie testów Seleny, a wszyscy zainteresowani będą mieli niepowtarzalną okazję bezpośredniego przetestowania piany jeszcze przed oficjalnym wprowadzeniem jej do sprzedaży.

Tytan Professional Energy 2020 to doskonałe rozwiązanie do budownictwa energooszczędnego. Pozwala zredukować straty ciepła aż do 60 w izolacji stolarki otworowej w porównaniu ze standardowymi pianami poliuretanowymi. Skutecznie oraz trwale eliminuje mostki termiczne, idealnie nadaje się do energooszczędnego montażu okien i drzwi – tłumaczą eksperci z Seleny.

Jest to piana szybkoschnąca, którą można obcinać już po ok. dwudziestu pięciu minutach. Pianę Tytan Energy 2020 charakteryzuje także gęsta, jednolita struktura oraz bardzo mały przyrost. Jak informuje Selena, wszystkie parametry izolacyjne piany Tytan Energy 2020 zostały potwierdzone testami wykonanymi przez akredytowaną jednostkę badawczą.Reklama

#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!UDT dla elektrycznych manipulatorów jest obowiązkowy

UDT dla elektrycznych manipulatorów jest obowiązkowy

Od dłuższego czasu w branży okiennej krążyło wiele...

Klaus Fischer przekaże zamocowania na odbudowę Notre Dame

Klaus Fischer przekaże zamocowania na odbudowę Notre Dame

Prof. Klaus Fischer zobowiązał się do wsparcia...

PATRANS – produkcja stojaków drewnianych z dobrymi perspektywami

PATRANS – produkcja stojaków drewnianych z dobrymi perspektywami

PATRANS to młode przedsiębiorstwo na rynku zajmujące...

Grupa Selena z nowym Członkiem Zarządu

Grupa Selena z nowym Członkiem Zarządu

Rada Nadzorcza Selena FM S.A. w dniu 24 czerwca...

NyxoN – podwalina do montażu stolarki otworowej

NyxoN – podwalina do montażu stolarki otworowej

Podwalina NyxoN wykonana jest ze specjalnego materiału o...» Więcej na subportalu montaż