Opaski magnetyczne Trzecia Ręka od OknoBest

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Zgodnie ze swoim mottem „…aby się lepiej pracowało”, OknoBest wprowadza do sprzedaży nowy produkt, jakim są opaski magnetyczne na rękę i nie tylko. Służą one do przytrzymywania śrub, wkrętów, drobnych narzędzi i wszelkiego rodzaju przedmiotów metalowych. 


Każdy z nas niejednokrotnie wykonywał jakąś pracę, czy to w warsztacie, w domu, czy w ogrodzie, podczas której musiał upychać wkręty, gwoździe lub śrubki po kieszeniach... a nawet, co bardzo niehigieniczne, w ustach. O kulisach wprowadzenia tego produktu do oferty i jego funkcjonalnościach opowiada Kamil Włodkowski, właściciel OknoBest.

Z pewnością przypomnisz sobie chwile, kiedy przydałaby Ci się „trzecia ręka”. Dla przykładu podam sytuację, w której rozkręcamy drobne elementy metalowe i odkładamy je na bok, ale niestety po chwili ich tam nie ma… dlaczego? Ponieważ „dostały nóg”. Człowiek skupia się na tym, co ma naprawić, a nie na odkładaniu z przemyśleniem każdej śrubki. Opaska szczególnie polecana przy pracach na wysokości, gdzie trzeba zachować szczególną ostrożność, a nie grzebać po kieszeniach. Idealna dla mechaników, stolarzy dekarzy, monterów stolarki otworowej i przy wszelkiego rodzaju pracach budowlanych i wykończeniowych. Koszt opaski niewielki, a zaoszczędzony czas i nerwy bezcenne. 

Prawdopodobnie jesteśmy jedynym producentem opasek magnetycznych w Polsce. Najważniejszym elementem tego gadżetu są magnesy. W naszej opasce są one neodymowe i jest ich aż osiem sztuk. Przyczepiając dany elementy do opaski nie musimy się martwić, że odpadnie, gdy tylko szybciej poruszymy ręką.

Na naszej stronie trzeciareka.pl prezentujemy na filmie jakość naszej opaski w porównaniu do opasek importowanych. Użyte nici tytanowe i tkanina kodura, z której to uszyte zostały opaski, są gwarantem, że produkt ten posłuży nam przez długi czas. Strona, którą opaska przylega do skóry, wykonana została z dzianiny dystansowej – jest to materiał, który przepuszcza powietrze, dzięki czemu ręka pod opaską nie będzie się bardzo pocić.

Naszą ofertę kierujemy do sklepów, hurtowni ogólnobudowlanych, producentów narzędzi, okien, drzwi czy bram; do każdego, kto chciałby sprzedawać ten gadżet lub umieścić swoje logo na tym fajnym produkcie. Zamiast dawać swoim klientów długopisy, notesy czy kalendarze, podaruj im przydatny gadżet i wyróżnij się spośród konkurencji. Możliwość wykonania opaski pod zamówienie (wymiar, kolor, ilość magnesów).

#opaska_magnetyczna, #montaż_stolarki, #serwis_stolarki

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Bernardo udoskonaliło piły formatowe serii Classic

Bernardo udoskonaliło piły formatowe serii Classic

Bernardo, austriacki potentat w produkcji obrabiarek, nie...

Drutex S.A. automatyzuje się z FIMTEC-POLSKA

Drutex S.A. automatyzuje się z FIMTEC-POLSKA

Producent z siedzibą w Bytowie zainwestował w najnowsze...

Induline, czyli powłoki do okien i drzwi z dodatkowym wsparciem

Induline, czyli powłoki do okien i drzwi z dodatkowym wsparciem

Dział powstał pod koniec 2017 roku, a jego głównym...

Integracja na sportowo

Integracja na sportowo

W dniu wczorajszym przedstawiciele firm elumatec i SAPOR...» Więcej na subportalu maszyny, obróbka powierzchni