Nowości elumatec na targach BAU 2019

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Nowości elumatec na targach BAU 2019

fot. elumatec

Nowości elumatec na targach BAU 2019


Centrum SBZ 122/70 plus

fot. elumatec

Centrum SBZ 122/70 plus

Targi BAU 2019 to sześć wyjątkowo intensywnych dni dla zespołu elumatec. Firma z sukcesem zaprezentowała cały wachlarz najciekawszych i najnowszych rozwiązań maszynowych i programowych na stoiku o powierzchni prawie 400 m². 


Tegoroczna wystawa przyciągnęła ponad 1000 gości z całego świata, w tym prawie 100 osób z Polski. Klienci mieli okazję sprawdzić funkcjonalności m.in. nowej wersji centrum obróbczo-tnącego do profili aluminiowych SBZ 628 S z maksymalnie 4 elektrowrzecionami umieszczonymi na ringu obrotowym wraz z tarczą tnąca 650 mm. Ta wersja została stworzona z myślą o mniejszych przedsiębiorstwach, zorientowanych na rozwój, gdyż zapewnia wszystkie istotne funkcje, a jednocześnie jest atrakcyjna cenowo. 

Zaprezentowano także SBZ 151 Edycja 90 – ulepszoną wersję znanego już centrum SBZ 151. Dzięki  nowemu  designowi  oraz zoptymalizowanej koncepcji sterowania centrum SBZ 151 nadal zaskakuje użytkowników z wielu gałęzi przemysłu. Nowością było także kolejne centrum z rodziny SBZ 122 – tym razem SBZ 122/70 plus, które spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem, o czym świadczy ponad 70 złożonych zapytań ofertowych na tę maszynę. Centrum SBZ 122/70 wzbogacone zostało o automatyczne przesuwanie docisków oraz zautomatyzowany magazyn narzędzi umieszczony z tyłu portalu obróbczego. 

Wraz z elumatec swoje innowacyjne rozwiązania  programowe dla przemysłu 4.0 zaprezentowała siostrzana spółka elusoft. Jednym z nich jest eluCloud – system opracowany z myślą o  inteligentnym  zarządzaniu produkcją w czasie rzeczywistym. Dzięki zbieraniu danych z maszyn produkcyjnych i ich analizie, eluCloud pomaga w optymalizacji procesów produkcyjnych i planowaniu zapobiegawczych konserwacji.

Duże wrażenie na zwiedzających zrobił  wirtualny salon sprzedaży spółki Voilap – cyfrowy ekspozytor to ekran o rozdzielczości 4K i wymiarach przypominających okno. Na wyświetlaczu produkt jest pokazywany w trójwymiarze, tak jak będzie wyglądał w rzeczywistości, gdy zostanie wyprodukowany. W tym cyfrowym oknie można zmienić wszystko w czasie rzeczywistym i pokazać każdą możliwą opcję produktu, zanim zostanie on wyprodukowany.

Spotkania i konstruktywne rozmowy z Klientami za każdym razem dają nam impuls i inspirację do dalszego działania. Pozycja lidera zobowiązuje nas do nieustannego rozwoju, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom stawianym przez rynek. Targi są ważnym wydarzeniem w życiu firmy, podczas którego mamy okazję zaprezentować z dumą efekty naszej ciężkiej pracy, a zainteresowanie i zadowolenie Klientów daje nam do tego ogromną motywację. Wszystkim Klientom, Partnerom oraz zainteresowanym serdecznie dziękuję za przybycie i poświęcony czas, jednocześnie zapraszam i zachęcam do odwiedzenia naszego stoiska nr 100 w pawilonie 5 podczas najbliższych targów BUDMA 2019! Gwarantujemy moc innowacji i niezapomniana atmosferę! – Waldemar Lis, Prezes Zarządu elumatec Polska Sp. z o.o.

 
#maszyny, #produkcja_stolarki

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Elumatec Polska Sp. z o.o.

62-300 Września
ul. Przemysłowa 10
tel.: 61 437 70 00
tel.: 61 437 70 00 wew. 24 - CZĘŚCI
tel.: 61 437 70 00 wew. 23 - SERWIS
Fax: 61 437 70 06
e-mail: biuro@elumatec.com.pl
http://www.elumatec.pl/
http://www.facebook.com/elumatecag/KNS inwestuje w dział aluminium z elumatec

KNS inwestuje w dział aluminium z elumatec

Decyzja o inwestycji w dział aluminium była podyktowana...

WEGOMA Polska automatyzuje produkcję w AIFO GROUP

WEGOMA Polska automatyzuje produkcję w AIFO GROUP

Wegoma Polska dostarczyła najnowsze przelotowe centrum...

ZOBAL ponownie decyduje się na współpracę z R&D Tech Sp. z o.o.

ZOBAL ponownie decyduje się na współpracę z R&D Tech Sp. z o.o.

ZOBAL to firma istniejąca już od 1995 roku,...

DOBROPLAST automatyzuje proces cięcia i obróbki profili z URBAN POLSKA

DOBROPLAST automatyzuje proces cięcia i obróbki profili z URBAN POLSKA

URBAN POLSKA dostarczył kolejną dużą maszynę...

P107 – nowe centrum obróbcze CNC od Ultima

P107 – nowe centrum obróbcze CNC od Ultima

P107 to najnowszy model centrum obróbczego CNC...» Więcej na subportalu maszyny, obróbka powierzchni