Nowości elumatec na targach BAU 2019

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Nowości elumatec na targach BAU 2019

fot. elumatec

Nowości elumatec na targach BAU 2019


Centrum SBZ 122/70 plus

fot. elumatec

Centrum SBZ 122/70 plus

Targi BAU 2019 to sześć wyjątkowo intensywnych dni dla zespołu elumatec. Firma z sukcesem zaprezentowała cały wachlarz najciekawszych i najnowszych rozwiązań maszynowych i programowych na stoiku o powierzchni prawie 400 m². 


Tegoroczna wystawa przyciągnęła ponad 1000 gości z całego świata, w tym prawie 100 osób z Polski. Klienci mieli okazję sprawdzić funkcjonalności m.in. nowej wersji centrum obróbczo-tnącego do profili aluminiowych SBZ 628 S z maksymalnie 4 elektrowrzecionami umieszczonymi na ringu obrotowym wraz z tarczą tnąca 650 mm. Ta wersja została stworzona z myślą o mniejszych przedsiębiorstwach, zorientowanych na rozwój, gdyż zapewnia wszystkie istotne funkcje, a jednocześnie jest atrakcyjna cenowo. 

Zaprezentowano także SBZ 151 Edycja 90 – ulepszoną wersję znanego już centrum SBZ 151. Dzięki  nowemu  designowi  oraz zoptymalizowanej koncepcji sterowania centrum SBZ 151 nadal zaskakuje użytkowników z wielu gałęzi przemysłu. Nowością było także kolejne centrum z rodziny SBZ 122 – tym razem SBZ 122/70 plus, które spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem, o czym świadczy ponad 70 złożonych zapytań ofertowych na tę maszynę. Centrum SBZ 122/70 wzbogacone zostało o automatyczne przesuwanie docisków oraz zautomatyzowany magazyn narzędzi umieszczony z tyłu portalu obróbczego. 

Wraz z elumatec swoje innowacyjne rozwiązania  programowe dla przemysłu 4.0 zaprezentowała siostrzana spółka elusoft. Jednym z nich jest eluCloud – system opracowany z myślą o  inteligentnym  zarządzaniu produkcją w czasie rzeczywistym. Dzięki zbieraniu danych z maszyn produkcyjnych i ich analizie, eluCloud pomaga w optymalizacji procesów produkcyjnych i planowaniu zapobiegawczych konserwacji.

Duże wrażenie na zwiedzających zrobił  wirtualny salon sprzedaży spółki Voilap – cyfrowy ekspozytor to ekran o rozdzielczości 4K i wymiarach przypominających okno. Na wyświetlaczu produkt jest pokazywany w trójwymiarze, tak jak będzie wyglądał w rzeczywistości, gdy zostanie wyprodukowany. W tym cyfrowym oknie można zmienić wszystko w czasie rzeczywistym i pokazać każdą możliwą opcję produktu, zanim zostanie on wyprodukowany.

Spotkania i konstruktywne rozmowy z Klientami za każdym razem dają nam impuls i inspirację do dalszego działania. Pozycja lidera zobowiązuje nas do nieustannego rozwoju, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom stawianym przez rynek. Targi są ważnym wydarzeniem w życiu firmy, podczas którego mamy okazję zaprezentować z dumą efekty naszej ciężkiej pracy, a zainteresowanie i zadowolenie Klientów daje nam do tego ogromną motywację. Wszystkim Klientom, Partnerom oraz zainteresowanym serdecznie dziękuję za przybycie i poświęcony czas, jednocześnie zapraszam i zachęcam do odwiedzenia naszego stoiska nr 100 w pawilonie 5 podczas najbliższych targów BUDMA 2019! Gwarantujemy moc innowacji i niezapomniana atmosferę! – Waldemar Lis, Prezes Zarządu elumatec Polska Sp. z o.o.

 
#maszyny, #produkcja_stolarki

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Elumatec Polska Sp. z o.o.

62-300 Września
ul. Przemysłowa 10
tel.: 61 437 70 00
tel.: 61 437 70 00 wew. 24 - CZĘŚCI
tel.: 61 437 70 00 wew. 23 - SERWIS
Fax: 61 437 70 06
e-mail: biuro@elumatec.com.pl
http://www.elumatec.pl/
http://www.facebook.com/elumatecag/O wynajmie maszyn budowlanych do montażu stolarki okiennej i fasad

O wynajmie maszyn budowlanych do montażu stolarki okiennej i fasad

Jak kształtuje się rynek wynajmu maszyn budowlanych do...

Dwie nowe linie profesjonalnych pił w ofercie marki GLOBUS

Dwie nowe linie profesjonalnych pił w ofercie marki GLOBUS

W dobie poszukiwania przez producentów stolarki...

Woodec w palecie kolorów okien marki HENSFORT

Woodec w palecie kolorów okien marki HENSFORT

W odpowiedzi na oczekiwania miłośników skandynawskiego...

ALU BAZ Composite, czyli centra Schirmer do aluminium

ALU BAZ Composite, czyli centra Schirmer do aluminium

Schirmer GmbH z Verl jest nie tylko znanym na rynku...

INTERNORM stawia na rozwiązania magazynowe Remmert

INTERNORM stawia na rozwiązania magazynowe Remmert

INTERNORM International GmbH kolejny raz wybrał...» Więcej na subportalu maszyny, obróbka powierzchni