DOMKAT stawia na nowoczesne maszyny ELUMATEC

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Hala produkcyjna DOMKAT

fot. DOMKAT

Hala produkcyjna DOMKAT


Centrum obróbcze elumatec SBZ 609

fot. DOMKAT

Centrum obróbcze elumatec SBZ 609

Centrum obróbcze elumatec SBZ 609

fot. DOMKAT

Centrum obróbcze elumatec SBZ 609

DOMKAT wzbogacił swój park maszynowy inwestując w dwa najnowocześniejsze centra obróbcze elumatec SBZ 609, wieńcząc tym samym inwestycje w dwie nowe hale produkcyjno-magazynowe i park maszynowy oparty o centrum cięcia oraz linie zgrzewająco-czyszczące CNC. Nowe, ulepszone wersje  SBZ 609 cieszą się dużym uznaniem i popularnością wśród producentów stolarki okiennej z tworzywa sztucznego.


DOMKAT może się pochwalić wieloma ciekawymi realizacjami w zakresie stolarki PVC i aluminium, takimi jak chociażby stadion piłkarski w Krakowie (CRACOVIA), centra handlowe w Słupsku i Oświęcimiu (C.H. Pod Wiatrakami, Galeria NIVA, Leroy Merlin), salony samochodowe (Skoda, Citroen), obiekty użyteczności publicznej (Szkoły, Szpitale, Centrum Kulturalno-Biblioteczne, Główny Instytut Górnictwa w Katowicach, Pawilony Meblowe Agata, Hala Kupców we Wrocławiu, Miasteczko Multimedialne w Nowym Sączu i wiele innych realizacji). Ponad połowa produkcji skierowana jest na rynek europejski. Okna i drzwi DOMKAT znalazły już nabywców w takich krajach jak: Słowacja, Czechy, Niemcy, Francja, Włochy, Holandia i Szwecja, a firma nadal poszerza sprzedaż o coraz to nowe kierunki sprzedaży.

Dla producenta z Siemianowic Śląskich priorytetem jest zadowolenie i satysfakcja Klienta osiągana poprzez innowacyjność oferowanych produktów, ich ekskluzywność, spełnienie norm ekologicznych, wysoką jakość, szybkie terminy realizacji oraz fachową obsługę. Dlatego też DOMKAT, chcąc sprostać tym wszystkim wyzwaniom, postawił na nowoczesne, sterowane komputerowo maszyny. 

W związku z dywersyfikacja oferty firmy o udoskonaloną gamę okien opartych o wykorzystanie innowacyjnego systemu profili Gealan-Kubus, dostosowanych do współczesnych wymagań inteligentnego i energooszczędnego budownictwa, DOMKAT postawił na sprawdzone centra obróbcze elumatec, które gwarantują należytą obróbkę tego innowacyjnego profilu okiennego. Producent wierzy, że to połączenie pozwoli na stworzenie nowej jakości okien dla wymagających klientów szukających produktów z tzw. „wyższej półki”, ale za rozsądną cenę.
Centrum obróbcze elumatec SBZ 609 to sprawdzone, wydajne centrum do mocowania zbrojenia, wiercenia i frezowania dociętych profili w produkcji okien i drzwi. Ta wielogłowicowa maszyna, wyposażona w moduł typu G z agregatami obróbczymi (od 14 do 30 jednostek obróbczych), w sposób całkowicie automatyczny potrafi przygotować w ciągu zmiany produkcyjnej obrobione profile PVC ze wzmocnieniem stalowym, osiągając wydajność do 130 j.o. Co ważne, dzięki opatentowanemu rozwiązaniu wyłączonego wkrętaka przed stacją obróbczą, maszyna pracuje w jednym cyklu produkcyjnym na dwóch sztabach profili. Zbrojenie stalą  profilu z tworzywa sztucznego odbywa się w liniowym ciągu produkcyjnym, bez potrzeby przerywania go dodatkowymi operacjami, a praca operatora sprowadza się jedynie do nałożenia pociętych profili na stół podawczy (możliwość załadunku 11 profili) i odebrania gotowych elementów, które są przekazywane do zgrzania. Centrum posiada zintegrowane czujniki pomiarowe pozwalające na kontrolę długości elementów. Budowa maszyny przystosowana została do dużych przekrojów profili i zoptymalizowanego procesu obróbki. 

Chcemy, aby nasza oferta produktowa była jak najlepiej dostosowana do współczesnych wymagań inteligentnego i energooszczędnego budownictwa. Inwestycja w rozwiązania elumatec pozwoli nam na wprowadzenie nowego asortymentu, spełniającego oczekiwania najbardziej wymagających klientów, oraz jeszcze szybszą realizację zleceń – wyjaśnia Pan Krzysztof Łakota, Dyrektor Handlowy w Domkat Sp. z o.o.#produkcja_stolarki, #maszyny, #automatyzacja_produkcji

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Elumatec Polska Sp. z o.o.

62-300 Września
ul. Przemysłowa 10
tel.: 61 437 70 00
tel.: 61 437 70 00 wew. 24 - CZĘŚCI
tel.: 61 437 70 00 wew. 23 - SERWIS
Fax: 61 437 70 06
e-mail: biuro@elumatec.com.pl
http://www.elumatec.pl/
http://www.facebook.com/elumatecag/Konsumenci wybrali najlepszy produkt na targach WinDoor-tech 2019

Konsumenci wybrali najlepszy produkt na targach WinDoor-tech 2019

Zdaniem konsumentów oraz zwiedzających targi najlepszym...

VIDOK automatyzuje produkcję aluminium z FIMTEC-POLSKA

VIDOK automatyzuje produkcję aluminium z FIMTEC-POLSKA

VIDOK automatyzuje produkcję aluminium z FIMTEC-POLSKA...

O wynajmie maszyn budowlanych do montażu stolarki okiennej i fasad

O wynajmie maszyn budowlanych do montażu stolarki okiennej i fasad

Jak kształtuje się rynek wynajmu maszyn budowlanych do...

Dwie nowe linie profesjonalnych pił w ofercie marki GLOBUS

Dwie nowe linie profesjonalnych pił w ofercie marki GLOBUS

W dobie poszukiwania przez producentów stolarki...

Woodec w palecie kolorów okien marki HENSFORT

Woodec w palecie kolorów okien marki HENSFORT

W odpowiedzi na oczekiwania miłośników skandynawskiego...» Więcej na subportalu maszyny, obróbka powierzchni