Nowa siedziba R&D Tech oficjalnie otwarta!

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Ceremonia otwarcia nowej siedziby R&D Tech

fot. oknonet.pl

Ceremonia otwarcia nowej siedziby R&D Tech


Nie mogło zabraknąć prezentów prosto z Włoch

fot. oknonet.pl

Nie mogło zabraknąć prezentów prosto z Włoch

Prezentacja magazynu i maszyn R&D Tech

fot. oknonet.pl

Prezentacja magazynu i maszyn R&D Tech

Production Days R&D Tech / ORGADATA

fot. R&D Tech

Production Days R&D Tech / ORGADATA

Ledwie kilkanaście miesięcy temu braliśmy udział w uroczystości wmurowania kamienia węgielnego pod budowę nowej siedziby R&D Tech w Zielonej Górze (przeczytaj), a już 20 kwietnia br. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w jej otwarciu!


Rozmach i tempo prac towarzyszących budowie nowej siedziby dostawcy maszyn R&D Tech były prawdziwie imponujące. Właściwie to wykonawca od chwili symbolicznego rozpoczęcia budowy potrzebował niewiele ponad roku, aby oddać do użytku w pełni funkcjonalny biurowiec wraz z halą magazynową!

Ceremonię otwarcia nowej siedziby poprowadzili prezes R&D Tech Tomasz Rybka i wiceprezes R&D Tech Krzysztof Drewek. Towarzyszyli im m.in. prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki oraz dyrektor oddziału Emmegi Niemcy Thomas Bok. Po krótkim przemówieniu i podziękowaniu osobom kluczowym dla powstania nowej siedziby nastąpiła prezentacja hali magazynowej i znajdujących się w niej flagowych maszyn w ofercie R&D Tech. Tak więc mogliśmy przyjrzeć się z bliska i wysłuchać informacji m.in. na temat centrum obróbczego Phantomatic M3, piły dwugłowicowej Precision C2 czy 12-osiowego centrum tnąco–obróbczego Quadra L1.

Decyzja o budowie nowej siedziby podyktowana była przede wszystkim chęcią zapewnienia obecnym i potencjalnym klientom lepszych warunków obsługi. Mając takie zaplecze, dostawca z powodzeniem może teraz wykonywać nie tylko remonty, ale i specjalistyczne konfiguracje dla nowych urządzeń, niezależnie od ich gabarytów. Dzięki nowej siedzibie R&D Tech zwiększy również swoje możliwości prezentacyjne i reprezentacyjne. Z logistycznego punktu widzenia natomiast, położenie Zielonej Góry na trakcie komunikacyjnym jest niezwykle korzystne, m.in. ze względu na bliskość drogi szybkiego ruchu S3. Więcej na temat nowej siedziby i korzyści płynących z jej otwarcia dowiedzą się Państwo z naszego wywiadu w formie wideo z Panem Tomaszem Rybką, prezesem spółki R&D Tech:W dniach 18-19 kwietnia R&D Tech wraz z firmą ORGADATA zorganizowały natomiast serię eventów pod nazwą „Production Days”, na których kilkadziesiąt firm miało możliwość zobaczenia najnowszych trendów w projektowaniu i sterowaniu maszynami. Zaprezentowano m.in. bezpapierową produkcję oraz pokazano jak szybko i sprawnie przy pomocy oprogramowania LogiKal i maszyn Emmegi można zorganizować proces produkcji od etapu ofertowania do gotowego produktu. Production Days, które odbyły się w siedzibie firmy R&D Tech, minęły pod hasłem dobrze i efektywnie zorganizowanej produkcji i nowych technologii.

#produkcja_stolarki, #maszyny, #automatyzacja_produkcji, #optymalizacja_produkcji

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

R&D Tech Sp. z o.o.

65-127 Zielona Góra
Kostrzyńska 9
tel.: 068 4557101
tel.: 609145151
tel.: serwis:+48 669666559
Fax: 068 4557102
e-mail: info@randdtech.pl
http://www.randdtech.plskai Woodec – imitacja drewna tak doskonała jak nigdy dotąd?

skai Woodec – imitacja drewna tak doskonała jak nigdy dotąd?

W przypadku skai Woodec efekty optyczne i dotykowe...

Nowa technologia zgrzewania Precision Line® od PREZ-MET®

Nowa technologia zgrzewania Precision Line® od PREZ-MET®

Prez-Met®, jeden z wiodących producentów maszyn i...

TWT, czyli narzędzia Made in Italy do produkcji stolarki drewnianej

TWT, czyli narzędzia Made in Italy do produkcji stolarki drewnianej

Na międzynarodowej scenie branży narzędzi do produkcji...

ABM Jędraszek automatyzuje produkcję z FIMTEC Polska

ABM Jędraszek automatyzuje produkcję z FIMTEC Polska

Pabianicki producent stolarki, firma ABM Jędraszek,...» Więcej na subportalu maszyny, obróbka powierzchni