SIGMA AIR UTILITY – innowacja w zakresie zasilania sprężonym powietrzem

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

SIGMA AIR UTILITY

fot. KAESER KOMPRESSOREN

SIGMA AIR UTILITY


Zobacz również:

oknoad

Ekspert Stolarki

Dobry Montaż


SIGMA AIR UTILITY

fot. KAESER KOMPRESSOREN

SIGMA AIR UTILITY

SIGMA AIR UTILITY firmy KAESER KOMPRESSOREN oferuje wiele zalet w stosunku do tradycyjnego funkcjonowania instalacji sprężonego powietrza. Bez konieczności dokonywania wydatków inwestycyjnych klient otrzymuje ekonomiczne i energooszczędne rozwiązanie z zakresu zasilania sprężonym powietrzem. Planowanie, montaż i samą eksploatację przejmuje firma KAESER KOMPRESSOREN.


Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik może zrezygnować z inwestowania w stację sprężonego powietrza i tym samym dokonać istotnych oszczędności. Zwolniony jest on również z konieczności ponoszenia kosztów związanych z konserwacją i naprawą stacji, a także może przekształcić koszty stałe w zwolnione od podatku zmienne koszty operacyjne. Firma KAESER KOMPRESSOREN gwarantuje funkcjonowanie oraz obsługę systemu dostarczania sprężonego powietrza. Ponadto w jej interesie jest też przystosowywanie stacji do zmiennego zapotrzebowania na sprężone powietrze lub jej modernizowanie do najnowszego stanu technicznego.

Również obsługa serwisowa ma swoje zalety. Stacja sprężonego powietrza SIGMA AIR UTILITY znajduje się pod ciągłym nadzorem dzięki systemowi zarządzania SIGMA AIR MANAGER 4.0 i połączeniu z firmowym centrum serwisowym. W ten sposób zagwarantowana jest najwyższa z możliwych wydajność i dostępność sprężonego powietrza, a tym samym zapewnione jest bezpieczeństwo produkcji.

Użytkownicy, którzy zdecydują się zakupić zamiast stacji sprężarek tylko sprężone powietrze przyczyniają się do przejrzystości kosztów swojego zakładu. Stała cena za metr sześcienny sprężonego powietrza ustalana jest długoterminowo w oparciu o umowy, a tym samym stanowi pewną podstawę do kalkulacji. Dokładne pomiary gwarantują, że liczona jest tylko ilość sprężonego powietrza, która faktycznie jest pobierana z sieci – tłumaczą przedstawiciele KAESER KOMPRESSOREN.


Jeśli firma „przesiądzie się” na zakup samego sprężonego powietrza, KAESER KOMPRESSOREN wyposaża stacje sprężarek najnowocześniejszymi urządzeniami, aby można było uzyskać jak największe oszczędności energii. Mniejsze koszty sprężonego powietrza zależą w głównej mierze od typu zastąpionej instalacji. Często uzyskuje się stałe oszczędności na poziomie 30 procent i więcej.

#sprezone_powietrze, #stacje_powietrza

Zainteresowany? Poproś o ofertę!FUTURE LOGISTICS = rozwiązania i technologie w logistyce

FUTURE LOGISTICS = rozwiązania i technologie w logistyce

Future Logistics to firma, która powstała z myślą o...

skai Woodec – imitacja drewna tak doskonała jak nigdy dotąd?

skai Woodec – imitacja drewna tak doskonała jak nigdy dotąd?

W przypadku skai Woodec efekty optyczne i dotykowe...

Nowa technologia zgrzewania Precision Line® od PREZ-MET®

Nowa technologia zgrzewania Precision Line® od PREZ-MET®

Prez-Met®, jeden z wiodących producentów maszyn i...

TWT, czyli narzędzia Made in Italy do produkcji stolarki drewnianej

TWT, czyli narzędzia Made in Italy do produkcji stolarki drewnianej

Na międzynarodowej scenie branży narzędzi do produkcji...» Więcej na subportalu maszyny, obróbka powierzchni