Jak OZCELIK i jego maszyny radzą sobie w Polsce?

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Od 2010 r. działa w Polsce przedstawicielstwo firmy OZCELIK, tureckiego producenta maszyn do obróbki i łączenia profili aluminiowych, z tworzyw sztucznych, drewna oraz stali. Chcąc sprawdzić, czy dostawca ten zadomowił się na dobre na naszym rynku, zaprosiliśmy do rozmowy Panią Monikę Sadłowską z OZCELIK POLSKA.


Co było zaczątkiem działalności firmy OZCELIK w naszym kraju?

Chcąc ułatwić firmom proces optymalizacji produkcji, postanowiliśmy zapewnić im możliwość rozbudowy parku maszynowego, tak aby mogły one znacznie ograniczyć swoje koszty działania związane z produkcją. Zależało nam na tym, aby poprzez nasze maszyny firmy mogły maksymalizować swoje możliwości produkcyjne i sprzedażowe. 

Może Pani opowiedzieć nieco o OZCELIK POLSKA?

Oczywiście. Istniejemy na rynku od 2010 roku. Posiadamy obszerną wiedzę techniczną w zakresie obróbki aluminium. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem tureckiego producenta maszyn firmy Ozcelik. Jest to marka rozpoznawalna na całym świecie. Wyróżnia się niezawodnością, szeroką gamą produktów oraz bardzo indywidualnym podejściem do klientów. Ozcelik ma 37-letnie doświadczenie w zakresie budowy maszyn oraz szeroko rozbudowaną sieć dealerów na wszystkich kontynentach.  

Nasza firma pomaga w rozwoju przedsiębiorstw dzięki kompleksowej ofercie w zakresie rozbudowy parku maszynowego oraz poprzez minimalizowanie kosztów. Dostarczamy maszyny do cięcia, obróbki i łączenia profili aluminiowych, z PVC, drewna oraz stali. W naszej ofercie znajdują się także narzędzia skrawające, części zamienne oraz narzędzia pomocnicze. Zapewniamy również dobór odpowiednich maszyn do potrzeb produkcyjnych oraz możliwości lokalowych. 

Proponowane przez nas rozwiązania przyczyniają się do optymalizacji czasu pracy, wygody i usprawnienia funkcjonowania przedsiębiorstw. Dodatkowo oferujemy profesjonalny serwis posprzedażowy oraz  fachowe doradztwo. Współpracujemy z firmą mLeasing Sp. z o.o., która od ponad 25 lat finansuje inwestycje swoich klientów. mLeasing stworzyło pożyczkę leasingową właśnie z myślą o przedsiębiorstwach inwestujących w rozbudowę swoich zakładów.

Udało się Wam przekonać do siebie polskich producentów stolarki?

Od samego początku oferta naszej firmy cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, głównie dzięki temu, że spełnia bardzo precyzyjnie najwyższe oczekiwania klientów. Jest ona optymalnie dostosowana nawet do bardzo indywidualnych potrzeb firm. Stworzyliśmy rozwiązania, które starannie i wnikliwie odpowiadają na potrzeby bardzo wymagających adresatów.

Produkty naszej firmy cieszą się tak dużym zainteresowaniem, ponieważ charakteryzują się najwyższą precyzją wykonania, niezawodnością oraz jakością. Jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej skomplikowane zamówienia – wszystko po to, aby nasi klienci mogli pracować na maszynach, które będą mogły maksymalnie odpowiadać wymaganiom i oczekiwaniom produkcyjnym. Zależy nam na tym, aby nasi klienci, dzięki maszynom Ozcelik, mogli osiągać jak najwyższe wyniki produkcyjne oraz mieli możliwość korzystania przez długie lata z urządzeń, które będą w pełni odpowiadały ich potrzebom.

Ponadto spośród konkurencji wyróżnia nas fakt, że posiadamy serwis i części zamienne dostępne w Polsce. Prowadzimy także szkolenia dla pracowników z zakresu obsługi naszych maszyn w zakładach klientów bądź zaprzyjaźnionych firmach.

A jakie są to maszyny?

W naszej ofercie znajdują się maszyny do cięcia, obróbki i łączenia profili aluminiowych, z PVC, drewna oraz stali, tj. piły jednogłowicowe, dwugłowicowe i czterogłowicowe, plotery, centra obróbcze. Wszystkie etapy produkcyjne odbywają się w fabryce Ozcelik Makina w Turcji. Obejmują one m.in. spawanie konstrukcji, odlewy aluminiowe, obróbkę CMC, produkcję siłowników oraz silników. Oferujemy także narzędzia skrawające, części zamienne oraz narzędzia pomocnicze. W naszym asortymencie znajdują się maszyny, które bardzo wyraźnie wyróżniają się precyzją i jakością wykonania. Zostały one sprawnie i precyzyjnie dostosowane do oczekiwań naprawdę bardzo wymagających klientów.Oferta jest adresowana do bardzo szerokiego grona producentów stolarki aluminiowej, PVC, drewna i stali, a także do innych odbiorców pracujących na tych materiałach. Są to firmy oraz klienci indywidualni nastawieni na rozwój i ciągłe podwyższanie swoich możliwości produkcyjnych poprzez wykorzystywanie najwyższej jakości maszyn. Nasi odbiorcy chcą rozwiązań innowacyjnych, które my im dostarczamy. Priorytetem dla nich jest dążenie do poszerzania możliwości produkcyjnych przy wykorzystaniu najbardziej zaawansowanego technologicznie parku maszynowego.

Jak Wam mija 2017 rok?

W lutym 2017 roku wystawialiśmy się na targach Budma. Odnotowaliśmy wzrost zainteresowania produktami naszej firmy. Jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój, mając na uwadze, że nasza oferta bardzo wyraźnie wyróżnia się na tle tego, co oferuje konkurencja.

Zależy nam na pełnej satysfakcji naszych odbiorców, dlatego też bardzo intensywnie rozbudowujemy ofertę posprzedażową. Staramy się coraz lepiej odpowiadać na rosnące wymagania klientów, tak aby nasza oferta w pełni odpowiadała ich oczekiwaniom. 

OZCELIK POLSKA Sp. z o.o.

Przedstawicielstwo handlowe:
86-005 Białe Błota ul. Nizinna 1
tel.: 515-244-482, tel.: 513-133-876

#maszyny, #produkcja_stolarki

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Nowa technologia zgrzewania Precision Line® od PREZ-MET®

Nowa technologia zgrzewania Precision Line® od PREZ-MET®

Prez-Met®, jeden z wiodących producentów maszyn i...

TWT, czyli narzędzia Made in Italy do produkcji stolarki drewnianej

TWT, czyli narzędzia Made in Italy do produkcji stolarki drewnianej

Na międzynarodowej scenie branży narzędzi do produkcji...

ABM Jędraszek automatyzuje produkcję z FIMTEC Polska

ABM Jędraszek automatyzuje produkcję z FIMTEC Polska

Pabianicki producent stolarki, firma ABM Jędraszek,...

DOMKAT stawia na nowoczesne maszyny ELUMATEC

DOMKAT stawia na nowoczesne maszyny ELUMATEC

DOMKAT wzbogacił swój park maszynowy inwestując w dwa...» Więcej na subportalu maszyny, obróbka powierzchni