Maszyny GOMAD na WinDoor-tech

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

GOMAD Wiertarka WF- 20

fot. GOMAD

GOMAD Wiertarka WF- 20


GOMAD Frezarka dolnowrzecionowa FDW-2

fot. GOMAD

GOMAD Frezarka dolnowrzecionowa FDW-2

Fabryka Maszyn do Drewna GOMAD podczas targów WinDoor-tech zaprezentuje frezarkę dolnowrzecionową z wychylnym wrzecionem FDW-2, w najbogatszej opcji wyposażenia, w tym z urządzeniem do czopowania, wiertarko-frezarkę WF-20 oraz szeroką gamę głowic wiertarskich wielowrzecionowych do stolarki otworowej.

Ekspozycja GOMAD-u podczas towarzyszących BUDMIE targów WinDoor-tech, odbywających się w Poznaniu od 29 stycznia do 1 lutego 2013 roku, skupi się na prezentacji maszyn wykorzystywanych przez producentów okien i drzwi. Prezentowana frezarka dolnowrzecionowa FDW-2 z czopiarką stosowana jest do obróbki krawędzi elementów prostoliniowych oraz wykonywania listew ozdobnych, wpustów, wypustów, czopów i wczepów. Z kolei wiertarko-frezarka WF-20 służy do robienia otworów cylindrycznych i frezowania otworów podłużnych (gniazd) w różnego rodzaju elementach z drewna litego, iglastego lub liściastego, ewentualnie w elementach z płyt wiórowych, pilśniowych twardych lub sklejki, i sprawdza się podczas wykonywania otworów pod kołki i gniazd pod zamki. 

W Poznaniu FMD GOMAD zaprezentuje także szeroką gamę głowic wiertarskich wielowrzecionowych, wśród nich głowice wielowrzecionowe liniowe z jednym i dwoma napędami, głowice liniowe z zachowanym podziałem, głowice okrągłe i pod zawiasy puszkowe.

W tym roku zdecydowaliśmy się na udział w targach WinDoor-tech, ponieważ producenci okien i drzwi to wciąż rosnący segment odbiorców naszych maszyn, a poznańskie targi to jedna z najciekawszych możliwości bezpośredniego spotkania się z nimi – mówi Andrzej Graczykowski, Prezes Zarządu Fabryki Maszyn do Drewna GOMAD. – Wielu z nich doskonale zna nasze maszyny i głowice, i już są w gronie naszych klientów, ale chcemy zademonstrować im kompleksowość rozwiązań GOMOD-u oraz opowiedzieć o nowych możliwościach, zwłaszcza dynamicznie rozwijającej się ofercie produkcji maszyn na indywidualne zamówienie – dodaje Andrzej Graczykowski.

Stoisko FMD GOMAD podczas targów WinDoor-tech mieścić się będzie w pawilonie nr 9, stoisko nr 6.Reklama

#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Nowa technologia zgrzewania Precision Line® od PREZ-MET®

Nowa technologia zgrzewania Precision Line® od PREZ-MET®

Prez-Met®, jeden z wiodących producentów maszyn i...

TWT, czyli narzędzia Made in Italy do produkcji stolarki drewnianej

TWT, czyli narzędzia Made in Italy do produkcji stolarki drewnianej

Na międzynarodowej scenie branży narzędzi do produkcji...

ABM Jędraszek automatyzuje produkcję z FIMTEC Polska

ABM Jędraszek automatyzuje produkcję z FIMTEC Polska

Pabianicki producent stolarki, firma ABM Jędraszek,...

DOMKAT stawia na nowoczesne maszyny ELUMATEC

DOMKAT stawia na nowoczesne maszyny ELUMATEC

DOMKAT wzbogacił swój park maszynowy inwestując w dwa...» Więcej na subportalu maszyny, obróbka powierzchni