Ruszyła promocja Gomad Plus 2010

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Z początkiem marca wystartowała promocja Gomad Plus 2010, w ramach której klienci Fabryki Maszyn do Drewna Gomad mogą kupić tańsze maszyny albo bez dodatkowych kosztów otrzymać bogatsze wyposażenie zamawianych urządzeń.

Promocja Gomad Plus 2010 polega na tym, że każdy kupujący obrabiarki zbiera punkty bonusowe, które następnie można zamienić na dowolny produkt z oferty firmy. Zakupy to bonus w wysokości 5% od wartości netto, za które można zdobyć dodatkowe wyposażenie albo obniżyć koszt zakupu innej maszyny. Program Gomad Plus jest długoterminowy i obejmuje szeroki asortyment produktów firmy.

Gomad Plus 2010 jest już kolejną odsłoną – cieszącego się wcześniej dużym zainteresowaniem – programu bonusowego promującego stałą, partnerską współpracę z klientami.

Uruchamiając program Gomad Plus wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom stałych klientów, ale też zachęcamy nowych do podjęcia trwałej współpracy. W praktyce większość nabywców naszych urządzeń, zadowolonych z ich jakości i niezawodności, wraca do nas po kolejne elementy poszerzające funkcjonalność maszyn albo po inne urządzenia. Teraz te zakupy będą dla nich tańsze – mówi Andrzej Graczykowski, Prezes Zarządu Fabryki Maszyn do Drewna Gomad.

Jak działa program bonusowy GOMAD Plus? Przykładowo, kupując maszynę za 20 000 zł netto klient otrzymuje 1000 zł (czyli 100 punktów bonusowych, każdy punkt = 10 zł). Za tę sumę może nabyć dodatkowe wyposażenie z całej oferty FMD Gomad albo wykorzystać ją przy zakupie kolejnego urządzenia – płacąc o 1000 zł netto mniej.

Promocja Gomad Plus 2010 trwa do 30 września 2010 r. Zdobyte punkty bonusowe można wykorzystać do 30 września 2011 r. Więcej szczegółów oraz regulamin promocji są dostępne na: www.gomad.com.pl/gomad_plusNa podstawie materiałów od Gomad
red. Łukasz Gąsior, oknonet.pl
#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Wejdź do fabryki przyszłości – otwarcie Innovation Lab firmy Omron w Polsce

Wejdź do fabryki przyszłości – otwarcie Innovation Lab firmy Omron w Polsce

18 października 2018 roku w Tychach otwarte zostanie...

Aluprof po raz kolejny zaufał R&D Tech

Aluprof po raz kolejny zaufał R&D Tech

Aluprof ponownie zaufał firmie R&D Tech, dokonując...

Proces budowy hali stalowej w trybie pod klucz

Proces budowy hali stalowej w trybie pod klucz

Decydując się na budowę hali stalowej, uzyskanie przez...

Samodzielne ostrzenie narzędzi dla większej niezależności fabryki

Samodzielne ostrzenie narzędzi dla większej niezależności fabryki

Grupa WEINIG znana jest przede wszystkim ze świetnych...

Rozbudowa centrum logistyczno-handlowego Profix zakończona!

Rozbudowa centrum logistyczno-handlowego Profix zakończona!

Inwestycja trwała dwanaście miesięcy. Obejmowała...» Więcej na subportalu maszyny, obróbka powierzchni