Reklama

WnD
ul. Sucha 1/3
95-070 Aleksandrów Łódzki

tel.: 42 27 07 709
fax.: 42 209 31 24

FacebookYoutubeLinkedin
Mapa lokalizacji firmy WnD
pokaż na mapie

Okna i drzwi to element każdego domu, czy mieszkania. Projektując je myśleliśmy o codzienności. Dobra stolarka nie sprawia problemu. Zapewnia spokój i bezpieczeństwo. Jest uniwersalna i trwała. Stanowi tło życia domowników.

JAKOŚĆ jest gwarantem spełnienia wszystkich tych obietnic. Okna i drzwi powinny działać bez problemów. Dlatego współpracujemy z najlepszymi dostawcami profili PVC, okuć, szyb i elementów dodatkowego wyposażenia. Wprowadzamy restrykcyjne procedury produkcji, magazynowania i transportu.

Zwracamy też uwagę na OSZCZĘDNOŚĆ. Produkty WnD to ekonomiczne rozwiązanie. Szerokie profile i pakiety szybowe pozwalają osiągać parametry izolacyjne przeznaczone nawet dla budownictwa pasywnego i zmniejszać koszty ogrzewania.

W czasie użytkowania, najważniejsza jest jednak WYGODA. Okna i drzwi z PVC powinny być proste w obsłudze, łatwe do utrzymania w czystości i w konserwacji. Wszystkie elementy mechaniczne, także te dodatkowego wyposażenia, zostały zaprojektowane tak, by ich obsługa była intuicyjna.

Chcemy pokazać Ci nasze okna i drzwi. Prosty element każdego domu, a jednak niezbędny. Zobacz, jakie mają zalety. Niech staną się towarzyszem codziennego życia.

 

Poznaj nasze filmy