Reklama

WITALNI SZKOLENIA

WITALNI SZKOLENIA
PL. Powstańców Śląskich 17A
53-329 Wrocław

tel.: 074 8513636
fax.: 074 8513636

Mapa lokalizacji firmy WITALNI SZKOLENIA
pokaż na mapie

Co napisać o nas, aby nie zabrzmiało pompatycznie?

Bardziej wiarygodne będą chyba niektóre z opinii naszych Klientów...

"... inne niż wszystkie dotychczasowe szkolenia, udane i bardzo wartościowe szkolenie, praktyczne, do wykorzystania w codziennej pracy, ciekawe, inspirujące, prowadzone charyzmatycznie i z pasją..."

"... jesteśmy pełni uznania dla fachowości i profesjonalizmu osoby prowadzącej oraz samej organizacji zajęć..."

"... tematyka szkolenia była precyzyjnie dopasowana do charakteru naszej pracy, w pełni wyczerpała postawione przed szkoleniem cele..."

"... niezapomniane wrażenie pozostawiła także stworzona przez Państwa zespół wyjątkowo przyjacielska i twórcza atmosfera..."

"... jest to firma, która za każdym razem podąża z pomocą w rozwiązywaniu problemów pojawiających się w codziennych działaniach. Ma to odzwierciedlenie w profesjonalnie przygotowanych szkoleniach, ale nie tylko, ponieważ współpraca z firmą Witalni to również wsparcie mentalne, ciekawe rozwiązania i sugestie..."

...opinie, przytoczone nie po to, by się chwalić lecz by przedstawić wiarygodne fakty...

Jakie są nasze wartości?

Klienci i ich sukces rynkowy. Profesjonalizm, Odpowiedzialność, Nasza Misja.

Co robimy?

Prowadzimy praktyczne szkolenia i treningi biznesowe z różnych zagadnień związanych z funkcjonowaniem firm oraz szereg działań doradczych i usprawniających funkcjonowanie Kadrze naszych Klientów i ich Organizacjom.

Z czego jesteśmy dumni?

Z osiągnięć naszych Klientów-Partnerów, bo to głównie ich ciężka praca i talent. Ufamy jedynie, że mamy w tym swój skromny udział.

Z tego, że po wielu latach doświadczeń kreujemy i wdrażamy swoje autorskie rozwiązania, metody i techniki postępowania.

Jako trenerzy-praktycy...

Posiadamy ponad czternasto letni staż na rynku usług szkoleniowych. Jesteśmy trenerami-praktykami i jednocześnie (też powód do dumy)... handlowcami, szefami. Doświadczamy, na co dzień tego samego, co uczestnicy naszych szkoleń. Znajdujemy rozwiązanie i dzielimy się swoimi doświadczeniami i wiedzą z naszymi uczestnikami.

Co nas wzrusza i dodaje skrzydeł?

Radość wszystkich osób wyrażana w przysyłanych do nas e-mailach, rozdzwonionych telefonach - że "wyszło", coś się udało, że "to działa", że dzięki tej wiedzy mają sukcesy w pracy i w życiu osobistym.

To nadaje sens naszym działaniom. Bo to jest ich celem.

Jeśli interesują Cię liczby...

To z przyjemnością możemy oświadczyć, że ilość wydanych certyfikatów pod szyldem WITALNI-SZKOLENIA to ponad 12 tysięcy w 10 lat. Tyle poznanych osób. Tyle osobowości. Tyle trosk, wzruszeń, radości. Kontakty utrzymywane cały czas, nawiązane znajomości, koleżeństwo, przyjaźnie...

Za co nas cenią?

Nieskromnie - za wiele rzeczy..., Bardzo nas cieszy, gdy słyszymy, że czuć, widać i słychać, że to, co robimy to nasza pasja a nasze zaangażowanie i oddanie "całego siebie" na szkoleniu niejednokrotnie zaskakuje...

Co możesz zyskać ze współpracy z nami? ...Mamy nadzieję, że to, czego pragniesz. Każdy nasz Klient zyskuje wiele korzyści. Bez względu na to, ile byśmy tu napisali, to i tak jedyną metodą żeby się w 100% przekonać jest skorzystanie z naszych usług samemu...

Napisz, zadzwoń, zapytaj.
Poczytaj szczegóły na naszej stronie.
Zbuduj sukces.
Zdecyduj.
Zrób coś innego.
Nie myśl, co możesz zyskać, sprawdź!