Reklama

VBH POLSKA Sp. z o.o.

VBH POLSKA Sp. z o.o.
Chełmżyńska 180
04-464 Warszawa

tel.: 022 5152120
fax.: 22 5152115

FacebookYoutubeTwitter
Mapa lokalizacji firmy VBH POLSKA Sp. z o.o.
pokaż na mapie

Początki działalności spółki VBH Polska sięgają roku 1992. W tym czasie zarząd wiodącego w dziedzinie handlu okuciami budowlanymi, niemieckiego koncernu VBH AG (Vereinigter Baubeschlag Handel), podjął decyzję o utworzeniu w Polsce dwóch podmiotów: w Warszawie i w Tarnowskich Górach. Obecnie siedziba główna firmy VBH Polska znajduje się w Warszawie jednak prężność i aktywność firmy oraz rosnący popyt na tego rodzaju usługi spowodował podjęcie decyzji o otwarciu kolejnych oddziałów w większych miastach na terenie całego kraju.

Spółka VBH Polska jest firmą handlową specjalizującą się w sprzedaży okuć budowlanych do okien drewnianych i z PCV. Reagując na wymagania rynku wzbogaciliśmy naszą podstawową ofertę o szeroką paletę artykułów do produkcji oraz montażu stolarki okiennej i drzwiowej, m.in. lakiery i impregnaty, klamki okienne i komplety drzwiowe, chemia budowlana, okapniki, uszczelki, zawiasy do okien i drzwi, parapety wewnętrzne i zewnętrzne, zamki i rygle drzwiowe, wkręty i narzędzia do montażu stolarki itp. Potwierdzeniem prężnego rozwoju firmy jest wejście w sektory rynku, z którymi VBH nie było dotąd kojarzone, jak np.: obsługa dużych projektów budowlanych, okucia meblowe czy kompleksowe projektowanie i wyposażanie lakierni.

Podstawę obsługi klienta stanowi wyszkolony personel, pracujący zarówno w oddziałach, jak docierający bezpośrednio do klientów. Dynamika naszych działań w zakresie podnoszenia jakości świadczonych usług, unowocześniania organizacji, szybkiego reagowania na aktualne potrzeby rosnącego rynku jak również stały rozwój, ciągła analiza potrzeb naszych klientów i współuczestnictwo w tworzeniu postępu w budownictwie sprawiają, że VBH jest godnym partnerem w zakresie profesjonalnej obsługi klienta i fachowego doradztwa technicznego.  Zapraszamy!

Reklama