Reklama

Ultima spółka z o.o.
Podkomorska 8
62-200 Gniezno

tel.: +48 698 773-816

Facebook
Mapa lokalizacji firmy Ultima spółka z o.o.
pokaż na mapie

Jesteśmy firmą specjalizującą się w rozwiązaniach do automatyzacji produkcji. Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań dla małych i średnich przedsiębiorstw produkcyjnych. Chcemy, aby dzięki temu podniosły się jakość oraz efektywność ich produkcji.

Narzędziami służącymi do optymalizacji procesów produkcyjnych są zarówno nowoczesne maszyny, jak i specjalistyczne oprogramowanie. Osiągamy założone cele, poprzez zwracanie uwagi na optymalizację obciążeń finansowych dla Klienta. Przez to, że dbamy o jakość obsługi, prowadzimy ograniczoną liczbę projektów.

Ciągle badamy rynek pod kątem oferowanych technologii. Dla naszych Klientów wybieramy najlepsze rozwiązania, dostarczane przez zaufanych producentów. Z dumą reprezentujemy na polskim rynku niemieckiego producenta BDM Germany GmbH, a także włoską firmę Italmac, dwóch producentów obrabiarek CNC.

Wyjątkową pozycją w naszej ofercie jest centrum tnąco obróbcze Ultima. Występuje ono w dwóch wersjach — Ultima Alu (do pracy na profilach aluminiowych) oraz Ultima Steel (do pracy na profilach stalowych). Wspomniane Centrum jest nowatorską koncepcją maszyny CNC. To mobilne centrum obróbcze połączone w jedno ze stacjonarną jednostką tnącą. Oferuje ono użytkownikowi w pełni automatyzowaną obróbkę profili aluminiowych i stalowych — od etapu sztangi, aż po docięte elementy gotowe do natychmiastowego montażu.

Jednocześnie, proces obróbki oraz cięcia aluminium lub stali pozostaje elastyczny. Poszczególne etapy pracy można funkcjonalnie wydzielić. Ultima może pracować w 3 trybach — jako automatyczna linia produkcyjna, centrum obróbcze CNC lub samodzielna jednostka tnąca. Co więcej, Ultima pozwala na obróbkę zarówno całej sztangi, jak i krótkich odcinków profili.

Interesują Cię: automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych, frezy do aluminium i stali, CNC maszyny, narzędzia do obróbki CNC, piły dwugłowicowe, lub serwis maszyn CNC? Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie internetowej.

www.ultima-cnc.com