Reklama

Tyskie Okna Sp. z o.o.

Tyskie Okna Sp. z o.o.
ul. Mikołowska 199
43-100 Tychy

tel.: 32 21777 94/95
fax.: 32 2168028

Mapa lokalizacji firmy Tyskie Okna Sp. z o.o.1 s
pokaż na mapie

Jesteśmy firmą wywodzącą się z Niemiec i od 17 lat produkującą okna w Polsce. Nasze doświadczenie to ponad milion okien wyprodukowanych na rynek polski i europejski.  W roku 2007 uzyskaliśmy status samodzielnego i w 100% polskiego przedsiębiorstwa.  Nasza różnorodna oferta pozwali zrealizować wszelkie Państwa marzenia ...

Od początku swojego istnienia wykorzystujemy profile okienne firmy Gealan, szyby zespolone renomowanych producentów, takich jak Saint - Gobain, Glaverbel czy Pilkington, a także okucia niemieckiej firmy Siegenia-Aubi Stosujemy w produkcji najświeższe, a zarazem sprawdzone technologie; nasza linia produkcyjna jest nowoczesna i w dużej mierze zautomatyzowana.

Znajdujemy się w wielu miejscach w Polsce, a w szczególności na Śląsku oraz w krajach Unii Europejskiej, między innymi: Czechach, Niemczech, Austrii czy we Włoszech. W osiedlach, domach jednorodzinnych i nietuzinkowych obiektach architektonicznych. Nasze okna można spotkać w Tychach przy ul. Sikorskiego i na osiedlu Balbina, na katowickim Tysiącleciu (popularne „kukurydze"), w szkole podstawowej w Paniówkach, w mikołowskim osiedlu przy ul. Stolarskiej, na osiedlu „Magnolia" w Rudzie Śląskiej, w Banku Spółdzielczym w Ornontowicach i w wielu innych miejscach.

Nasza firma jest wielokrotnym laureatem ogólnopolskiego programu „Przedsiębiorstwo Fair Play" - respektuje zasady etyki w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz zdobywcą kilku prestiżowych nagród, w tym m.in. „Złoty Filar Budownictwa" na Targach Budownictwa w Tychach.