Reklama

TRASTEK SPÓŁKA JAWNA

TRASTEK SPÓŁKA JAWNA
Ul. Żytnia 10/4
25-018 Kielce

tel.: +48 607 71 72 13

Facebook
Mapa lokalizacji firmy TRASTEK SPÓŁKA JAWNA
pokaż na mapie

Firma TRASTEK Sp.j. powstała w wyniku zaangażowania osób posiadających kilkudziesięcioletnie doświadczenie w zakresie produkcji, montażu i dystrybucji stolarki i ślusarki okienno-drzwiowej, ścian kurtynowych aluminiowo-szklanych, balustrad oraz konstrukcji specjalnych: okna i drzwi p.poż., ogrodów zimowych, dachów szklanych itp.
Braliśmy aktywny udział w powstawaniu setek obiektów z zakresu:

  • budownictwa mieszkaniowego:  jednorodzinnego, jak i wielorodzinnego realizowanych przez największych polskich developerów,
  • budownictwa publicznego: szkoły, budynki biurowe, centra handlowe, obiekty sakralne, szpitale, salony samochodowe itd.,
  • budownictwa przemysłowego: hale produkcyjne, magazyny, obiekty o specjalnych wymaganiach technicznych.

W każdym z tych obiektów spotykaliśmy się z problemem skutecznego zabezpieczenia konstrukcji przed uszkodzeniami wynikającymi z toczących się po ich montażu prac budowlano-wykończeniowych.Stosowane do tej pory zabezpieczenia w zdecydowanej większości przypadków nie spełniały warunków właściwej ochrony.
Rozwiązaniem tego problemu jest oferowana przez nas ochronna folia w płynie  TRASTEK W 4930 służąca do zabezpieczania konstrukcji.  Jest to technologia stosowana na całym świecie w różnych warunkach klimatycznych. Ogromną zaletą tej technologii jest prostota oraz możliwość jej zastosowania bez ponoszenia wysokich kosztów związanych z oprzyrządowaniem i specjalistycznym szkoleniem. 
Zastosowaniu tej metody pozwoli Państwu uniknąć wielu kosztów  związanych z  naprawą  i wymianą uszkodzonych  konstrukcji, organizacji logistyki serwisu oraz pozwoli na zdecydowanie szybszą i spokojniejszą realizacji Waszych zadań inwestycyjnych.
Dzięki szerokiemu zastosowaniu nasz produkt sprawdzi się na każdej budowie. Skutecznie ochroni okna i drzwi PCV, ślusarkę aluminiową i stalową, balustrady, elewacje z paneli kompozytowych oraz inne konstrukcje przed uszkodzeniami.
Zachęcamy do zapoznania się z właściwościami produktu i możliwościami stosowania w zakładce OFERTA.

http://trastek.com/

Poznaj nasze produkty

Reklama
Aliplast scroller 17/7/24