Reklama

Targi FASTENER POLAND®

Targi FASTENER POLAND®
Ul. Galicyjska 9
31-586 Kraków

tel.: 0048 12 651 90 29

Mapa lokalizacji firmy Targi FASTENER POLAND®
pokaż na mapie

Targi FASTENER POLAND® to dogodna przestrzeń do spotkań decydentów, inżynierów oraz specjalistów ds. zakupów z kluczowych sektorów produkcyjnych z czołowymi producentami elementów złącznych z całego świata. Targi zapewniają wgląd w trendy branżowe i dostarczają kluczowych informacji na temat najnowszych osiągnięć w sektorze elementów złącznych i mocujących. 

Dla Wystawców udział w targach FASTENER POLAND® to doskonała okazja dotarcia w jednym miejscu i czasie do tysięcy specjalistów oraz prezentacji nowatorskich rozwiązań, co przekłada się na wzmocnienie rynkowej pozycji, rozpoznawalność marki, a co najważniejsze maksymalizację zysków przy oszczędności czasu i pieniędzy.

Organizatorem jest firma Targi w Krakowie Sp. z o.o. Kilkanaście lat tradycji, magia Krakowa, bogate doświadczenie, rzetelność, profesjonalizm, międzynarodowy prestiż - to dzięki tym argumentom jest największym na południu kraju i trzecim w Polsce organizatorem targów, kongresów i konferencji.

Firma od kilkunastu lat organizuje najważniejsze, branżowe imprezy - Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT® , niepowtarzalne Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® czy Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND®.

Targi w Krakowie Sp. z o.o. są właścicielem i wyłącznym operatorem otwartego w maju 2014 r. Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków - nowoczesnego i wielofunkcyjnego obiektu wystawienniczego.

ODBIERZ BEZPŁATNY BILET:

 

https://fastenerpoland.exposupport.pl/en-us/visitor/register?p=TwVVnvunQ2c%3D&utm_source=oknonet&utm_medium=wizyt%C3%B3wka&utm_campaign=- 

Poznaj nasze produkty