Reklama

SOLO PPHU
ul. Orzeszkowej 28
37-464 37-464 Brandwica

tel.: 15 842 02 52
fax.: 15 642 65 01

FacebookYoutube
Mapa lokalizacji firmy SOLO PPHU
pokaż na mapie

Profil działalności

 

Firma PPHU SOLO założona została w 1998r jako działalność jednoosobowa, na bazie doświadczeń w handlu stolarką okienno-drzwiową, a także w oparciu o tradycję w sektorze usług remontowo-budowlanych.

 

Po latach działalności przekształcona w Grupę Solo, zajmuje się produkcją i dystrybucją ekskluzywnych okien w niemieckim systemie Salamander oraz Aliplast.

 

Grupa Solo jest obecnie wiodącą firmą w południowo-wschodniej Polsce zajmującą się produkcją ekskluzywnych okien PCV oraz dystrybucją towarów z branży stolarki budowlanej. Wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów umożliwiło opracowanie produktu, który spełnia najbardziej wyrafinowane oczekiwania. Jakość i perfekcyjne wykonanie okien potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia przyznane Grupie Solo w ostatnich latach działalności.

 

Bycie liderem w dystrybucji materiałów budowlanych to spore wyzwanie i konieczność ciągłej rywalizacji. To co nas odróżnia od innych to z pewnością elastyczne podejście do partnerów handlowych  oraz klientów odwiedzających nasze salony handlowe. Umiejętność dopasowania się do stale zmieniających warunków na rynku dystrybucji materiałów budowlanych zapewnia Grupie Solo stały wzrost udziału w rynku nawet w trudnym okresie braku koniunktury. Innowacyjność i inwestycja w wiedzę, rozwój intelektualny personelu generują wysoki poziom kreatywności w firmie. To właśnie nowe pomysły, niekonwencjonalne rozwiązania umożliwiają szersze spojrzenie na otoczenie firmy oraz jej wewnętrzną strukturę. Bardzo chętnie dzielimy się tą wiedzą oraz doświadczeniami z naszymi partnerami w biznesie. Nasi kontrahenci mogą zawsze liczyć na pomoc we wdrażaniu procedur ułatwiających obsługę klienta, usprawniających procesy logistyczne oraz rozwiązań redukujących koszty prowadzenia firmy. Oprócz dostarczania towarów odbiorcom, zapewniamy wsparcie informatyczne oraz  pomoc podczas złożonego procesu obsługi klienta.

 

Nasze salony sprzedaży oferują najwyższy poziom obsługi klienta, profesjonalnie wyposażone ekspozycje umożliwiają bezpośredni kontakt z najnowszymi trendami i rozwiązaniami obowiązującymi w danym sezonie. Odwiedzający nas klienci mają rzadką  możliwość uzyskania pełnej i rzetelnej informacji od naszych handlowców, którzy służą wiedzą i doświadczeniem. Dzięki ścisłej współpracy z profesjonalistami z branży technik montażowych , zapewniamy naszym klientom najwyższy poziom świadczonych usług a także serwis  gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Ukierunkowanie na zapewnienie satysfakcji naszych klientów oraz partnerów handlowych wskazuje nam jedynie słuszną drogę rozwoju. Grupa Solo to przedsięwzięcie ludzi z pasją, których jednoczy wspólne osiąganie wyznaczanych celów