Reklama

SIMONSWERK POLSKA Sp. z o.o.
Św. Antoniego 68 C
61-359 Poznań

tel.: 061 8700112-178
fax.: 061 8700112

FacebookYoutubeTwitterLinkedin
Mapa lokalizacji firmy SIMONSWERK POLSKA Sp. z o.o.
pokaż na mapie

Firma SIMONSWERK produkuje zawiasy od ponad 120 lat i dzięki wielkiemu doświadczeniu i jednocześnie utrwalonej pozycji na rynku europejskim może zaproponować polskim klientom rozwiązania pewne i sprawdzone. Szczególnym osiągnięciem jest wprowadzenie na rynek zawiasów z rodziny BAKA . Charakterystyczną cechą tych rozwiązań jest konstrukcja opierająca się na masywnych korpusach osadzanych w skrzydle i ościeżnicy. W efekcie otrzymaliśmy produkt gwarantujący stabilne połączenie skrzydła i ościeżnicy .

Wiele innych rozwiązań w programie firmy SIMONSWERK takich , jak VARIANT VX czy VN opartych jest właśnie o konstrukcję korpusów osadzanych we wcześniej wyfrezowanych gniazdach, gwarantując stabilność osi obrotu skrzydła , jednocześnie podnosząc dopuszczalny ciężar skrzydła drzwiowego nawet do 300 kg przy zastosowaniu odpowiednich , seryjnie produkowanych zawiasów .

Firma SIMONSWERK POLSKA wprowadziła od 1997 roku nie tylko nowatorskie technicznie produkty , ale niejako w "pakiecie" wdrożyła również wśród swoich klientów wiedzę techniczną , realizowaną do dziś poprzez doradztwo techniczne wraz z wzorcowym okuwaniem u klienta oraz szybki i rzetelny serwis w szeroko rozumianej obsłudze klienta .

Możemy powiedzieć , że SIMONSWERK należy do zauważalnych  graczy na rynku okuć budowlanych , znanym większości polskich producentów drzwi .