Reklama

Royal Team
Leśna 2d
32-500 Chrzanów

tel.: 032 6257126
fax.: 032 6257486

Mapa lokalizacji firmy Royal Team
pokaż na mapie

Szanowni Państwo!
Jesteśmy przedsiębiorstwem powstałym, aby zaoferować Państwu usługi w zakresie dostawy ślusarki stalowej i aluminiowej. Nasze korzenie wywodzą się z firmy Alu Construction działającej na rynku od 1995 roku i produkującej szeroką gamę konstrukcji aluminiowych. Obecnie współpracujemy z firmami: Yawal, MB, Jansen, Forster, Dr Hahn, Dorma, Alu System i na bazie ich materiałów wykonujemy konstrukcje stalowe i aluminiowe. Do najważniejszych klientów należą między innymi: BP Poland w Krakowie, CPN Oddział Kraków, PZU Jaworzno, Webolit Polska w Katowicach, Bankowa Regionalna Izba Rozliczeniowa w Krakowie. Realizowaliśmy wiele projektów finansowanych przez budżet państwa. Naszymi partnerami są między innymi: Chemobudowa Kraków SA, Naftobudowa Kraków, Violin, Budmex oraz wiele mniej znanych przedsiębiorstw budowlanych z województwa śląskiego i małopolskiego.
Nasze wyroby powstają w nowoczesnych obiektach produkcyjnych na najnowszych liniach technologicznych pod okiem doświadczonej kadry technicznej.
Nasze centrum numeryczne pozwala utrzymać najwyższy standard, powtarzalność oraz możliwie najkrótsze terminy realizacji Państwa zamówień. Posługujemy się specjalistycznym oprogramowaniem wspierającym procesy ofertowania, projektowania, produkcji i sprzedaży.
Kilkunastoletnie doświadczenie kadry technicznej, nowoczesne technologie, wyroby renomowanych firm skutkują ciągłym zwiększaniem produkcji i podnoszeniem jakości naszych wyrobów, przez co spełniamy wymagania każdego Klienta. Wszystkie te czynniki pozwalają nam na wytworzenie produktu najwyższej jakości przy zachowaniu krótkich terminów realizacji i co najważniejsze w dobrej cenie.
Z przyjemnością odpowiemy Państwu na każde pytanie jak i zaproponujemy właściwe rozwiązanie. Oprócz typowych konstrukcji klasowych (p.poż.) i bezklasowych, takich jak: okna, drzwi, fasady, ogrody zimowe, przeszklenia balkonów, barierki, oferujemy Naszym Klientom wykonanie nietypowych projektów budowlanych.
Oczekujemy na zapytania, wyceny, projekty i zapraszamy do współpracy !!!

Poznaj nasze produkty

Reklama
Krispol Scroller 180624