Reklama
Reklama

ROMB S.A. (dawniej Metalplast Karo Złotów S. A.)

ROMB S.A. (dawniej Metalplast Karo Złotów S. A.)
ul. Kujańska 10E
77-400 Złotów

tel.: 0672 650402
fax.: 0672 650400

Mapa lokalizacji firmy ROMB S.A. (dawniej Metalplast Karo Złotów S. A.)1 s
pokaż na mapie

ROMB Spółka Akcyjna jest jedynym polskim producentem okuć obwiedniowych do stolarki otworowej. Firma działa na rynku od 1974 r. Podstawowym profilem działalności jest produkcja wysokiej jakości okuć dla stolarki PVC, drewnianej i aluminiowej. Firma produkuje również nowoczesne jednopunktowe zamki wpuszczane do drzwi. Poza własnymi produktami Spółka oferuje także wiele innych rozwiązań stosowanych do produkcji okien i drzwi. 

Okucia marki ROMB to okucia najnowszej generacji. Produkt ten, dzięki ciągłej innowacyjności oraz dbałości o jakość, jest obecnie jednym z najlepszych systemów oferowanych na rynku. Jakość to dla nas priorytet. Do produkcji wyrobów stosujemy surowce o najlepszych parametrach. Jednocześnie nieustannie je udoskonalamy pod kątem funkcjonalności. Okucie produkowane jest w Polsce, dzięki czemu kontrole przeprowadzane są na każdym etapie produkcji. Okucia spełniają najwyższe standardy zarówno jakościowe jak i estetyczne, co potwierdzone jest licznymi certyfikatami, m.in. QM 328 nadany przez niemiecki Instytut IFT Rosenheim.

W ofercie znajdą Państwo wszystkie rozwiązania potrzebne do produkcji okien i drzwi, m.in. rozwiązanie do łuków, skosów, przesuwek, zamykaczy naświetli czy zamków. Szeroki asortyment czopów pozwala na dowolną konfigurację garniturów okuć. Przy stosunkowo małej liczbie elementów producent może dowolnie wyposażyć swoje okna np. w końcówki czy narożniki i zaczepy utrudniające włamanie. Szeroki zakres regulacji pozwala prawidłowo ustawić skrzydło po wielu latach użytkowania. Elementy teflonowe, znalowe i stal o najwyższych parametrach trwałości pozwalają płynnie działać okuciom oraz udzielić wyjątkowo długiej gwarancji – 10 lat. Okucia przystosowane są zarówno do ręcznego jak i automatycznego okuwania. Uniwersalność elementów pozwala okuwać okna wykonane z PVC, aluminium czy drewna, zmieniając tylko stronę zawiasową i zaczepową.

Współpracując z nami mogą Państwo liczyć na fachową pomoc techniczną zarówno w kompletacji okuć jak i samej produkcji okien. Swoim klientom zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy, programy komputerowe oraz niezbędne narzędzia do montażu okuć. Dla stałych klientów oferujemy specjalne warunki współpracy powiązane z programami lojalnościowymi. Stabilność zakupów (ceny zawsze w PLN) oraz szybka realizacja zamówień pozwala zrealizować nawet największe kontrakty. Nieustannie modernizujemy produkty mając na celu zadowolenie Klienta. Naszym flagowym hasłem jest: „BEZPIECZEŃSTWO I GWARANCJA JAKOŚCI”.

Oprócz produkcji okuć obwiedniowych firma świadczy szeroki zakres usług w zakresie Laboratorium Pomiarowo-Badawczego, Galwanizerni, Narzędziowni.

W 2007 roku ROMB S.A. zmienił właściciela. Obecnie należy on do firmy Aluprof S.A. – jednej z najbardziej innowacyjnych firm zajmujących się dystrybucją architektonicznych systemów aluminiowych. Poprzez przynależność do Aluprof, ROMB S.A. wszedł w strukturę giełdową spółki – Grupa Kęty.

Znaczne nakłady inwestycyjne poczynione w ostatnich latach w zakresie rozwoju produktowego ROMB, jak również na nowe projekty, np. odlewnictwa akcesoriów dla systemów stolarki aluminiowej czy usług galwanizerskich i narzędziowych sprawiły, że Firma znacząco zwiększyła kooperację z firmami wewnątrz Grupy, jednocześnie budując coraz silniejszą pozycję na rynku krajowym.